Esu išrinkta geriausia lietuvos 2015 metų vestuvių dekoratore (interviu)

Esu išrinkta geriausia lietuvos 2015 metų vestuvių dekoratore (interviu)

Balandžio 26 d. National Golf Resort, Klaipėdos r., pirmą kartą Lietuvoje buvo organizuota vestuvių profesionalų apdovanojimai "Lithuanian Wedding Awards."

Man labai malonu, kad komisijos nariai: Polina Riagoeva (Rusijos Šiaurės Rytų garsi renginių organizatorė), Olga Filatova (stilistė, įvaizdžio kūrėja), Denis Postasnikov, Vadim Fasij, Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė (patyrę fotografai), Sigitas Kaminskas (patyręs aukščiausios klasės meistras -floristas) išrinko mane "2015 m. geriausia vestuvių dekoratore".

KAS PASKATINO ARBA KODĖL NUSPRENDĖTE DALYVAUTI VESTUVIŲ APDOVANOJIMUOSE 2015?

Vestuves planuoju daug metų ir žinojau, kad tokių konkursų nebuvo. Sudalyvauti paskatino pirmiausia smalsumas, o galutinį apsisprendimą dalyvauti jame lėmė įsivertinus komisijos narius, kurie turėjo vertinti darbus. Nebūčiau dalyvavusi, jeigu jie nebūtų turėję tinkamos kompetecijos. Man buvo svarbu sužinoti savo vertę iš profesionalų lūpų, o ne iš tiesiog kažko, kuris neturi nieko bendro su mano profesija.

KAIP MANOTE, KUO JŪS BUVOTE PRANAŠESNĖ PRIEŠ KITUS ŠIOS NOMINACIJOS DALYVIUS, ARBA KUO, JŪSŲ NUOMONE, JŪSŲ DARBAI PELNĖ KOMISIJOS SIMPATIJAS?

Negalėčiau vertinti situacijos, nes nedalyvavau apdovanijimų įteikimo ceremonijoje kurioje galėjome pamatyti ir įvertinti konkurencinę aplinką. Pasitikiu komisjos sprendimu ir kompetencija.

KOKIAS EMOCIJAS IR NUOTAIKAS PATYRĖTE SUŽINOJUSI, KAD TAPOTE GERIAUSIA VESTUVIŲ DEKORATORE?

Sau laimėjau jau tada, kai sužinojau jog patekau tarp penkių geriausių, iš kurių vėliau buvo išrinkta pati pati. Nesitikėjau, kad laimėsiu. Tuo metu jau buvo prasidėjęs vestuvių sezonas, tad apie tai, kaip gali viskas pasibaigti per daug ir nesvarsčiau. Ramiai tęsiau įprastus darbus. Apdovanojimų įteikimo dieną tvarkiau praūžusių vestuvių reikalus, tad neturėjau malonumo pajusti to jausmo, kuris apima sveikinimų ceremonijoje išgirdus savo pavardę. Apie laimėjimą sužinojau kitą dieną telefonu. Apėmė santūrus džiaugsmas. Tik kai kai ėmė plūsti sveikinimai supratau, kad kažkas vis dėl to atsitiko reikšmingo

KOKIUS ĮVARDINTUMĖTE DALYVAVIMO IR LAIMĖJIMO PRIVALUMUS PO ŠIO RENGINIO? AR SULAUKĖTE DAUGIAU DĖMESIO, UŽSAKYMŲ IR PAN.?

Dalyvavau konkurse ne dėl to, kad padaugėtų užsakymų. Neturiu tikslo planuoti visų jaunųjų vestuvių arba būti garsia. Kiekvienas renkasi pagal save, o ir aš ne visiems apsiimu planuoti šventę. Man svarbu abipusis pasitikėjimas. Tik tuomet ramiai galiu atsiduoti kūrybai. Pastebėjau, kad šis laimėjimas jauniesiems buvo gal net svarbesnis nei man pačiai. Aš kaip dirbau iki tol, taip dirbu ir dabar. Kaip siekiau tobulėti, taip ir toliau tobulėju. Puikiai atlikti darbą gena vidinė otyvacija, o ne konkursai. Nors būti oficialiai pripažintai tikrai yra malonu ir savotiškai įpareigoja pasitempti dar labiau. Bet man tai labiau asocijuojasi su mano patirties ir darbo įvertinimu.

PRATĘSKITE MINTĮ: „PROFESIONALUS VESTUVIŲ DEKORATORIUS YRA TAS, KURIS...“ ?

Pripažintas šios srities profesionalų. Jeigu rimtai, būsimų vestuvių dekoravimo stilių nemažai įtakoja ir jaunųjų skonis. Ne visi leidžia kurti laisvai – daryčiau daug ką kitaip… Tikrasis dekoravimas ir floristika labai skiriasi nuo vadinamojo komercinio, kurio labai daug esama būtent vestuvių rinkoje. Gerai, jeigu tai daroma bent jau skoningai… O skonis, žinoma, yra labai subjektyvi sąvoka.

TRUMPAS DOSJĖ

Patirtis vestuvių planavimo/dekoravimo rinkoje: beveik 10 metų.
3 būtiniausi dalykai tobulam dekorui sukurti: Gera idėja. Dar kartą idėja bei vidinė ramybė jai sugeneruoti ir išpildyti.
Gyvenimo kredo: “Viskas įmanoma” ir “Mažiau yra daugiau”.