Vestuvės Gran Kanarijoje

Buenos días! Saludos desde Gran Canaria!

Aš, Inga Klimienė, vestuves Lietuvoje planuoju nuo 2006-ųjų, o nuo 2022 m. - ir Gran Kanarijoje. Esu pirmoji ir vienintelė lietuvė, profesionali vestuvių planuotoja-ekspertė, rengianti vestuves jau ne tik Lietuvoje, bet ir šioje saloje.

Gran Kanarija - tai vestuvės ir medaus mėnuo laimingų žmonių saloje su egzotikos prieskoniu! Tai ispaniškos kultūros, maisto ir temperamentingos muzikos, atostogų ir medaus mėnesio fiesta su užburiančiais vaizdais į vandenyną, romantiškais saulėlydžiais kalnuose, ar žvaigžėtu dangumu bodege.
Kurį laiką žiemodama Gran Kanarijoje ruošiau, planavau, komplektavau pasiūlymus vestuvėms šioje saloje ir nepaprastai džiaugiuosi galėdama pagaliau pristatyti naują vietą jūsų gyvenimo šventei. Tad kuo Gran Kanarija tokia ypatinga?

Apie salą:

KRAŠTOVAIZDIS
Nedideliame salos plote telpa ir smėlio paplūdimiai, ir dykumą primenančios fantastiškos kopos, tropiniai miškai ir pušynai, lygumos ir įspūdingi kanjonai bei kvapą gniaužiantys kalnai, iš kurių atsiveria net gretimų salynų grožis.

KLIMATAS
Vulkaninės kilmės Kanarų salyno gražuolė Gran Kanarija džiugina patrauklia gamta ir šiltu, maloniu oru ištisus metus, todėl ir vestuvių sezonas čia trunka ištisus metus. Be to, kiekvienam salos regionui ar miesteliui būdingas savitas mikroklimatas -ne veltui sala vadinama „didžiuliu teminiu parku“ ir "las islas afortunadas" (apdovanotosios (laime, sėkme, saule) salos)).

VESTUVĖS IR POVESTUVINĖ KELIONĖ VIENAME
Gran Kanarijoje ne tik atšvęsite vestuves, bet ir kartu su artimaisiais pasimėgausite atostogomis bei medaus mėnesiu. Šioje nepaprastai įvairiapusiškoje saloje kiekvienas atras savo širdžiai mielą veiklą: pasimėgauti saulės voniomis Maspalomas kopose ir gražiausiuose paplūdimiuose, pasiplaukioti jachtomis ar laivais, stebint delfinus natūralioje gamtoje. Išsiruošti į žygį kalnų ir miškų takeliais, susipažinti su vietine istorija, aplankant muziejus ir žymiausias kultūrines vietas... O kur dar banglentininkų dievinami pliažai ar didžiausias Europoje kaktusų parkas, milžiniškas akvariumas, bananų, apelsinų, kavos ir aloe vera plantacijos! Galima būtų tęsti ir tęsti...

VIETOS GYVENTOJAI
Pagristai teigiama, kad saulė padeda gamintis laimės hormonams - kanariečiai yra itin mieli ir svetingi žmonės. Patars, nuveš, papasakos ir pagelbės. Ispaniška šypsena ir geranoriškumas sutirpdo bet kokius kalbos barjerus.
Metas pradėti planuoti vestuves jau dabar.
Saulėtas vestuvių sezonas čia prasideda nuo rugsėjo ir tęsiasi iki pat vidurvasario!

APIE TEIKIAMAS PASLAUGAS:

SUŽADĖTUVĖS
Švęskime šventes Ispanijoje ispaniškai! Gal vestuves Gran Kanarijoje pradėkime švęsti nuo… sužadėtuvių!?
Šioje laimingų žmonių saloje ypatingai nuostabu pradėti kurti savo šeimos istoriją nuo sužadėtuvių, netolimoje ateityje vainikuojant jas didžiausia gyvenimo švente -vestuvėmis. Gal net ir toje pačioje vietoje?!

VESTUVĖS IR POVESTUVINĖ KELIONĖ VIENAME
Arba suplanuokime neįtikėtinai fantastiškas vestuves sujungdami jas kartu su povestuvine kelione? Esant poreikiui, galime parengti “Kanarų medaus” kelionę, kurios metu ištyrinėsite ne tik šią nepaprastai įspūdingą salą, bet ir aplankysite kaimynines Kanarų salyne esančias salas.

CEREMONIJOS
Saloje rengiame tiek Priesaikos (neoficialias), tiek oficialias – bažnytines ceremonijas. Šiuo metu tikslinama informacija apie galimybę saloje susituokti ir civilinės metrikacijos būdu.

KOMANDA
Vestuvių planavimo komandoje be kitų patyrusių organizatorių bei paslaugų teikėjų vestuvėms turime ir daugiau nei dešimtmetį saloje gyvenančią įmonės atstovę, pažįstančią salą iki mažiausio jos lopinėlio. Ir žinoma - puikiai kalbančią ispaniškai!


Metas pradėti planuoti vestuves jau dabar.
Saulėtas vestuvių sezonas čia prasideda nuo rugsėjo ir tęsiasi iki pat vidurvasario!

VESTUVIŲ PLANAVIMAS GRAN KANARIJOJE IR LIETUVOJE:

Gran Kanarija - ieškantiems unikalių patirčių su egzotikos prieskoniu. Ne veltui naujai vestuvių krypčiai pasirinkau Gran Kanariją! Kviečiu susipažinti, kokie yra skirtumai ir privalumai planuojant vestuves pačioje šilčiausioje Kanarijos salynų saloje:

1. VESTUVĖS IŠTISUS METUS
Gran Kanarija - pati šilčiausia sala iš visų Kanarijos salynų, kurioje nuolatos šypsosi saulė ir beveik nelyja. Todėl čia nėra vestuvių sezono - jos vyksta tiesiog ištisus metus.

Esminiai dalykai, ką reikėtų žinoti planuojant vestuves Gran Kanarijoje: - šiaurinėje, žaliojoje salos dalyje vestuves patartina rengti balandžio -lapkričio mėn. Žiemos mėnesiais čia būna šiek tiek vėsiau, daugiau debesų, o oras labiau permainingas. - pietinėje salos dalyje vestuves rengti siūlome ištisus metus, išskyrus liepą ir rugpjūtį -tokiu metu saloje vyrauja sunkiai pakeliamas karštis.

Tuo tarpu Lietuvoje vestuvių sezonui turime vos keletą vasaros mėnesių ir nuolat baiminamės dėl lietaus bei blogo oro.

2. VESTUVĖS PO ATVIRU DANGUMI
Tai vestuvės, kokių trokšta kone kiekviena pora, o Gran Kanarija - puiki vieta tokiai svajonei įgyvendinti! Čia saulėta vasara - kasdien!

Deja Lietuvoje nėra garantijų orui, todėl dažnai vardan ramybės vestuvės planuojamos tik sodybose ar vilose, geriausiu atveju palapinėse, kas reiškia dėl pastarųjų įrengimo ir ženkliai didesnes išlaidas vestuvių biudžeto eilutėse.

3. EGZOTIKA IR UŽBURIANTYS VAIZDAI
Gran Kanarija – puikiai tiks norintiems egzotiškų vestuvių. Saloje rasime ne tik vulkaninės kilmės kalnus ir mums įprastus žalius mškus, didžiules kopas, bet ir visiškai kitokią gamtą, kurioje apstu mums itin egzotiškai atrodančių kaktusų šeimoms priklausančių augalų ir medžių.

Ispanės planuotojos tvirtina, kad daugybė porų atvykstančių tuoktis į salą iš įvairiausių Žemės kampelių renkasi ją būtent dėl… užburiančių vaizdų! Ir tai suprantama, nes Gran Kanarija – tai vestuvės su egzotikos prieskoniu.

4. VESTUVĖS + POVESTUVINĖ KELIONĖ = VISKAS ĮSKAIČIUOTA
Įprastai po vestuvių jaunieji imasi planuoti povestuvinę kelionę. Tačiau kartais ją tenka atidėti ir geram pusmečiui -ne visada pavyksta išvykti iškart po šventės, kad ir kaip to norėtųsi.

Gran Kanarija -nuostabi vieta suderinti ir šventę, ir povestuvinę kelionę vienu metu. Planavimas vienas, o nauda triguba: vestuvės + kelionė = pakili nuotaika, sutaupytas laikas ir pinigai.

5. PIGIAU NEI LIETUVOJE?
Gran Kanarijoje visa vestuvių šventė galėtų kainuoti apie 10 tūks., įskaitant ir povestuvinę kelionę. Lietuvoje surengti šventę prireiks apie 12-15 tūks. Ir nors abiem atvejais turėsime labai kokybiškas šventes, jos bus labai, labai skirtingos.

Lietuvoje turėtume mums įprastas gražias, stilingas vestuves, o saloje -šventę su visai kitokia nuotaika, įspūdžiais, akimirkomis ir energija. Gran Kanarijoje kainos panašios kaip Lietuvoje, tačiau vien atvykimas iš pilkos kasdienybės į salą atveria visai kitokias emocijas. O jei atvykimo tikslas dar ir vestuvės, kartu su povestuvine kelione ir artimiausių žmonių kompanija -turim tikrą karštą ispanišką vakarėlį!

6. MAŽIAU PASLAUGŲ, MAŽIAU INVESTICIJŲ
Kad sukurti gražias vestuves ir prisiminimus jaunieji, planuodami vestuves Lietuvoje, išties stengiasi. Vienam vakarui kartais prireikia daugybės paslaugų teikėjų, pramogų ir su tuo susijusių investicijų.

Gran Kanarijoje viso to beveik nereikia. Čia jaunieji mėgaujasi tuo, ką sukūrė gamta – geru oru ir vaizdais. Belieka užsakyti maistą, muziką ir užkurti tikrą kraują kaitinantį ispanišką vakarėlį!

7. IŠSIBARSČIUSIŲ EMIGRACIJOJE SUSITIKIMO TAŠKAS
Daugybė jaunųjų, jų draugų ir net ištisų šeimų, seniai nebegyvenančių Lietuvoje neretai susitinka vestuvėse būtent Lietuvoje.Tik visa tai drąsiai galima surengti ir Gran Kanarijoje! Susitikti, atšvęsti ir pabūti drauge ilgėliau kartu atostogaujant ispanišku ritmu, kur vasara trunka ištisus metus. Gran Kanarija - vieta, sujungianti išsibarsčiusius artimuosius jūsų šventei.

8. ATOKVĖPIS NUO PASAULINIŲ PROBLEMŲ
Turbūt neišvengiamas, eilinis ir vėl būsimas nykus, o neretai ir depresyvus rudens/žiemos karantinas Lietuvoje, o dabar dar ir karas Ukrainoje bei su tuo susiję kasdieniai išgyvenimai ir problemos – itin liūdna mūsų kasdienybė, nuo kurios verta bent trumpam atsitraukti ir prasiblaškyti į saulėtą laimės salą. Tuo pačiu atšvęsti vestuves, bent trumpam pamiršus kasdienes problemas.

9. PATYRUSI VIETINĖ KOMANDA
Vestuvių planavimo komandoje be kitų profesionalių vestuvių paslaugų teikėjų saloje turime ir daugiau nei dešimtmetį joje gyvenančią įmonės atstovę, puikiai kalbančią ispaniškai – tai itin svarbu, siekiant užtikrinanti sklandžią vestuvių dieną ar tvarkant dokumentus.

10. SVAJOJANTIEMS SUSITUOKTI DVIESE
Tai itin nuostabi galimybė norintiems vestuves švęsti dviese ar itin artimų žmonių rate, be giminės ir pažįstamų rato. Jaukios, mielos mažos vestuvės meilės saloje tikrai paliks puikius prisiminimus visam gyvenimui!

11. KULINARINĖ IR KULTŪRINĖ KELIONĖ
Vestuvės užsienyje jau savaime kitokios nei įpratę jas švęsti Lietuvoje. Tai kelionė, ne tik į santuoką, bet ir krašto pažinimą: kraštovaizdžio, maisto, kultūros, temperamento, bendravimo, kalbos, muzikos...

12. SKRYDŽIAI
Kiekvieną savaitę aviakompanijos vykdo labai patogius skrydžius į salą.Metas pradėti planuoti vestuves jau dabar.
Saulėtas vestuvių sezonas čia prasideda nuo rugsėjo ir tęsiasi iki pat vidurvasario!

ŠVENTĖS VIETOS:

Saloje vestuvės ir šventės vyksta ištisus metus, o šventės stilistika dėl salos įvairiapusiškumo įtiks bet kokiems norams ir skoniams. Vestuves rengiame visoje saloje:

SALOS ŠIAURĖ – salos „žalioji“ zona:
- Viešbučiai, vilos ar golfo laukai - dievinantiems žaliuojančius miškus ir kalnus, - o gal šventę norėsite švęsti ypatingai žaviuose ispaniškuose miesteliuose?

SALOS PIETŪS – salos egzotika:
- tai šventės išpuoselėtuose golfo laukuose, moderniose vilose ar prabangiuose viešbučiuose, o
- mėgstantiems vandenį -vestuvės laivuose ar jachtose.

KALNAI – ieškantiems romantikos:
- Mylintiems kalnus ir ypač žvaigžėtas naktis juose: vestuvės su ispaniško temperamento vakarėliu kalnų viešbučiuose ar vilose, po atviru dangumi, su užburiančiais vaizdais po apylinkes ir romantiškus saulėlydžius kalnuose.

BODEGAI – ieškantiems bohemijos dvasios:
- jus tiesiog užburs vestuvės kalnuose, ispaniškame Bodege (vynuogyne) su KATA apdovanojimus turinčiu vynu, gurmaniška vakariene ir vakarėliu po atviru dangumi. Čia fotosesija vyksta ne tik pačiame vynuogyne ir autentiškoje vyno saugykloje, esančioje kalno oloje, degant tūkstančiui žvakių, bet ir kalno terasoje, nuo kurios atsiveria fantastiškas vaizdas ne tik į pačią aukščiausią salos viršūnę, bet ir gretimas salas!

Ir tai tik nedidelė dalis iš siūlomų vietų jūsų šventei. Magiškų vietų vestuvėms pasirinkimas mūsų duomenų banke kasdien didėja.


Metas pradėti planuoti vestuves jau dabar.
Saulėtas vestuvių sezonas čia prasideda nuo rugsėjo ir tęsiasi iki pat vidurvasario!