Atsiliepimai

Aušra ir Robertas

Ateina žmogus į tavo gyvenimą..Lyg ir svetimas, lyg ir nepažįtamas. Bet tas žmogus tau sukuria tokią šventę, kuri virpins širdis visą likusį gyvenimą. Mes buvom pasakoje, o jos fėja buvai Tu, brangioji Inga. Nuo pat pirmo mudviejų pokalbio labai tavimi tikėjau ir Tu niekada nenuvylei. Tik visada viską pranokai.

Ačiū Tau, už tobula šventę. Ačiū už nuostabius žmones, kuriuos aplink mus su Robertu subūrei... Jie atnešė į mūsų dieną tiek gėrio ir grožio. Tu rūpinaisi kiekvena šventės detale, mudvi kartu net suknelės karoliukus rinkomės... Gi viskas buvo taip svarbu! Aptarta bei sudėlioto iki kiekvienos smulkmenos. Kiekvienas tavo patarimas buvo aukso vertės.

Mudu su Robertu mėgavomės kiekviena šventės akimirka. Nejautėme nuovargio bei streso, nes visus rūpesčius išspręsdavai tu, mūsų šventės fėja.

Ačiū tau už rūpestį bei už didžiulę meilę mūsų šventei. Laikui bėgant gal ir išsiskirs keliai, gi taip nutinka... Bet mudu niekada taves nepamiršim! Visą gyvenimą liksim tau dėkingi!

Aušra ir Robertas

Ineta ir Martynas

Dar kartą norim padėkoti už nuostabią, tobulą šventę! Labai džiaugiamės įspūdžiais! Viskas buvo nuostabu!

Ineta ir Martynas

Lina ir Renaldas

Pagaliau atsipeikėjom nuo patirto vestuvių malonumo J Gyvenimas tęsiasi! Dar kartą norim padėkoti už sukurtą mūsų pasaką. Svečiai gėrėjosi ir sakė labai daug komplimentų sukurtoms gėlių kompozicijoms. Mes patys jautėmės kaip filme, kurio pagrindiniai veikėjai buvome mes J

Neseniai atšventėm jau mėnesiuką, kaip susituokę :-) visai fainai būti vyru ir žmona! Kažkaip greitai “įšokom” atgal į vėžes, kibom į darbus, atrodo niekas nepasikeitė, gyvenimas teka sena vaga. Tik pažiurėjus nuotraukas ir video, vėl visi išgyvenimai atgimsta. Buvo nuostabi mūsų šventė, kuri prabėgo akimirksniu. Nekantrauju pamatyti video ir pamatysti save iš šono :-).

Ir pagaliau, sulaukę nuotraukų galime vėl pasidžiaugti neišdildomais prisiminimais apie mūsų šventę. Dekoracijų grožis, viskas gražiai suplanuota nuo A iki Z  - visa tai neleidžia pamiršti šios dienos. Esam labai laimingi, patenkinti viskuo, jautėmės lyg pasakoje. Viskas buvo super! Dar kartelį dėkojam ;-)

Aš vis stebiu Jūsų, Inga, darbus ir grožiuosi.. Ir vėl noriu vestuvių! :-D

Šilčiausi linkėjimai nuo Bugių šeimynos ;-)

Greta ir Aleksandras

Ačiū Inga už patį gražiausią šventės dekorą, už skaniausią desertų stalą, už visus patarimus ir pagalbą! Esame be galo dėkingi už šį sukurtą grožį! :) Ačiū Ingute!!! Jūs nuostabi!

Greta ir Aleksandras

Irmantas ir Ingrida

Prisipažinsiu jums visiems, kad buvau kitokia mergaitė nei dauguma. Niekada nesvajojau apie vestuves. Net žaidžiant "namus" su draugėmis nesirinkdavau tokių vaidmenų kaip "mama" ar "tėtis". Man patikdavo būti vaiku. Tad svajonių vestuvių aš susikūrusi savo mintyse neturėjau. Nežinojau, kaip turėtų atrodyti mano suknelė, kokios gėlės turėtų būti, bei koks desertų stalas bus. O apie visas kitas smulkmenas, net nekalbu.

Bet taip jau nutiko, kad pasimaišė man po kojomis mano vyras ir dar išdrįso po metų draugystės priklaupti ant kelio. Jau po dviejų savaičių nuo sužadėtuvių pradėjome kalbėtis apie savo šventę. Nuspręndėme, kad ta šventė turi būt tik mudviejų ir tik patys artimiausi žmonės turi joje dalyvauti. O kaip gi sukurti tokią šventę? Tada prasidėjo paieškos. Ir jos buvo visai neilgos. Net gi labai trumpos. Ir mes radome, tai ko ieškojome.

Radome Ingutę. Nuostabų, šiltą, švytintį laime bei be galo mielą žmogutį. Ją nors prie žaizdos glausk, tau visai neskaudės. Jinai mūsų padrikas mintis sudėjo taip, kaip nebūtume susapnavę. Jos kurybingumui ir fantazijai nėra ribų. Ji atsidavė mums ir mes ja pasitikėjome 100%. Visiškai dėl nieko nesijaudinome, nes žinojome, kad esame gerose rankose.

Pagaliau mūsų taip laukta šventė įvyko. Ir ji buvo nuostabi. Buvo be galo gražu, jauku ir šilta. Ore tvyrojo Meilė. Pats dangus džiaugėsi už mus. Juk buvo taip gražu! Trūko tik vieno dalyko - laiko. Atrodė, kad diena tik spėjusi prasidėti jau ir pasibaigė. Bet tos dienos jausmais ir nuotaikomis gyvensime dar ilgai.

Ačiū Ingute už mūsų nuostabią šventę. Kad šitaip niepriekaištingai viską sudeliojai. Ačiū už tavo nuostabią komandą, kuri buvo tokia nepakartojama. Prisiminsime mes jus amžinai. Jūs esate nuostabūs. Galėtume dėkoti ir dėkoti, nes nei milijono AČIŪ neužteks mūsų dėkingumui išreikšti. Mes jūsų labai pasiilgome.

Su meile, Ingrida ir Irmantas Spiriai.

Eglė ir Vytautas

Mums labai patinka SPALVOS ir vestuves........RUDENĮ! ❤

Ar esate kada matę tobulesnius, idealesnius ir elegantiškesnius stalus? Tai buvo mano viena didžiausių svajonių ir ją lengvai išpildė Inga  Na, bet jūs pažiūrėkite kas išėjo - stulbinančiai gražu!  Aš, tiesą sakant, iš vis negalėjau įsivaizduoti rezultato, bet visiškai pasitikėjau tavimi, Inga,  ir ne veltui!!!!  Išpildyta mano svajonė   Ta diena tikrai primena pasaką  

Eglė ir Vytautas

Vilma ir Phillip

Iš visos Širdies Dėkoju Inga, tau, už nepaprastą darbą. Sukūrei neišdildomo įspūdžio šventę, kuria su savo svečiais prisiminsime su didžiausiu džiaugsmu.

Pradėjome bendrauti beveik prieš 2 metus. Su vyru nežinojome ko norime, o tu, Inga, buvai pilna idėjų ir iškart turėjai viziją kaip atrodys mūsų šventė, nes supratai mus iš pusės žodžio!

Per tą laiką susibendravome be galo artimai. Tu tapai man drauge, o kai reikėjo buvai ir griežta- kaip mama. Nesigailiu nė minutės, kad atsidavėm į tavo rankas. Jaučiausi karaliene savo šventės dieną. Turbūt žodžiais sunku apibūdinti dėkingumą, kurį tau, Ingut, jaučiame.

Didelis ir Nuoširdus Ačiū!!! Jūsų komenda nereali!! Mylim ir siunčiam daug daug bučkių!!

 Vilma ir Phillpi

Arūnė ir Emilijus

Dar vakar truputį šventė tęsėsi, o šiandien jau grišim į realybę :)

Mačiau diskusijas facebook dėl mūsų šventės dekoro :))) Buvo tooobula, ačiū !  Juk mes žinojom, kad pasirinktas mūsų šventės koloritas - tikrai ne masei žavėti :)) Kas supranta  - tam gražu :) Aš, kai žiūriu video, tai nieko nekeisciau. Man tikrai tikrai buvo viskas tobula: šventė, dekoras, servetelės, gėlės, vazos, kortelės, saldus stalas, o bendras vaizdas pranoko lūkesčius! :)

Arūnė ir Emilijus

Greta ir Arvydas

Nuo mūsų šventės praėjo jau mėnuo, bet viskas dar taip gyva atsiminimuose:) Ingut, išties, tai tikrai LABAI nuoširdžiai noriu padėkot už visą mūsų bendravimą. Už tai, kad susitikus konsultacijai nebrukot savo paslaugų, o leidot suprasti, kad mums jų tiesiog reikia ir kad su savo darbų tempais nė trečdalio tokio grožio šventės nebūtume sukūrę. Tikrai ačiū, kad pastūmėjot perlipti kažkokius įsitikinimus ir baimes. Viskas buvo LABAI gražu. Atsimenu, kai tik įėjom į salę, tai tikrai atvipo žandikaulis. Ir atrodo juk viską buvom apšnekėję, žinojau kaip kas bus, bet kai pamačiau galutinį variantą, tai negalėjau patikėti, kad TAIP gražiai viskas gavosi. Net nežinau kas gražiausia buvo, nes viskas man buvo nuostabu :) Ir pats bendravimas viso jūsų darbo metu toks nuoširdus ir rūpestingas. Mums tai buvo labai svarbu. Tiesiog ačiū. Jūsų merginos! Tobulos! Jaučiausi kaip princesė ne tik dėl suknelės, bet ir dėl jų rūpesčio. Telmanas! Išvis nėra užtektinai pagyrų žodžių! Visiems patiko labai labai:) O ir aš buvau labai laiminga, kad jis toks mandagus, toks subtilus, bet linksmas ir padykęs. Nu tikrai tobulas vedėjas :) puikiai jautė visą nuotaiką ir žmones. Nerijus su komanda - profesionalumo ir žmogiškumo viršūnė, irgi tik geriausi žodžiai :)Visiems norime perduoti nuoširdžiausius linkėjimus, nes tikrai mūsų šventę padarė pačią geriausią ir nuostabiausią, geriau, nei tikėjomės. Ačiū ačiū ačiū!!! ;*

Greta ir Arvydas

Sigutė ir Darius

Miela Inga,

Mūsų atsiliepimai patys šilčiausi ir gražiausi. Ir ne tik mūsų, bet ir visų svečių :) Nors jau prabėgo keli mėnesiukai (negaliu patikėti), bet viskas dar taip gražu atminty.. Visų, kas paklausia, sakau, kad tai buvo gražiausia diena ir, kad vestuvės buvo tokios, apie kurias visada svajojau, jauciausi kaip princesė. Už tai labai esu dekinga, jums, Inga!  Super atliktas darbas, be jokių priekaištų ar nusiskundimų. Viskas surikiuota ir suplanuota buvo taip, kad mums ir svečiams teliko mėgautis gražia diena.

Man planuotoja buvo labai svarbus žmogus, kadangi negyvenu Lietuvoje, todėl negalėjau pati visko apžiūrėti, visur nuvykti ir daug ką užsakyti. Todėl man buvo labai svarbu, kad savo planuotoja pasitikėčiau. Ir nors daug kartų suabejojau, bet jūs vis sakydavot: "Prašau, pasitikėkit manimi". Ir ačiū jums, kad tikrai nenuvylėt del nieko. Didelis ačiū jums ir jūsų nuostabiai komandai, kad mano dieną pavertėt tikra pasaka, apie kurią turime tik pačius gražiausius atsiminimus.

Su pagarba

Sigutė ir jos šeimyna :)

LAIMUTĖ IR EDMUNDAS

Ingute, norime kartu su Edmundu Jums ir Jūsų visai komandai padėkoti už suruoštą mūsų nuostabią šventę. Aš vis prisimenu, kaip Jums, pirmai atsitiktinai suradusiai interneto platybėse, paskambinau šiaip sau pasiteirauti apie tai, kokios kainos, ar verta apskritai samdyti planuotoją...Ir Jūs nuo pat pirmo skambučio užvertėte mane pasiūlymais, patarimais, idėjomis... Ir savo itin maloniu bendravimu, bet pakankamai griežta ir tvirta nuomone, užkerėjote mane, jog supratau, kad mums Jūsų reikia... :) Ir tas griežtokas patarimas, kad atsakytumėme salę, kurią buvome užsisakę, ir kad ieškotumėme kitos, Jūsų rekomenduoto Dubgirio - tai buvo pirmasis didžiulis pliusas... :) Ir tų pliusų - jų tik daugėjo... Jūsų, Ingute, sugebėjimas viską pakeisti kardinaliai, to net nejaučiant - tiesiog stebina. Aš vis pagalvoju, kaip čia tai įvyko - ir nesuprantu.... :) Nusiunčiu Jums nuotraukas apie savo įsivaizduojamas vestuves kaimo stiliumi, o Jūs suorganizuojate pačias karališkiausias vestuves, apie kurias mes net nedrįsome svajoti... :) Ir kai žiūriu foto, kai matau tą skirtumą tarp kaimo stiliaus ir karališkų vestuvių - suprantu, kad turiu dėkoti Dievui, kad jis atsiuntė Jus mums... :) Turiu dėkoti Jums už tai, kad, mums nejučia, bet kaip ir su mūsų pritarimu, viską apvertėte aukštyn kojomis... TAI NUOSTABU :) Ir, kaip matėte, kaip ir visas nuotakas, prieš vestuves buvo apėmęs begalinis jaudulys  ir emocijos... Jaudinausi dėl visko.... dėl suknelės... dėl makiažo..... dėl šukuosenos... dėl svečių.... ir dar milijonas smulkmenų.... Būtent - jaudinausi dėl smulkmenų... Nes dėl pagrindinių dalykų nereikėjo jaudinti nei trupučio... Taip buvo gera širdy žinoti, kad Jūsų viskuo rūpinates... Pasitikėjau Jumis 100 %. Buvau įsitikinusi, kad šventė bus nuostabi ir nepakartojama. Jūs įrodėte, kad aš neklydau. Viskas buvo absoliučiai tobula - salės dekoras, stalų dekoras, saldaus stalo dekoras ir patys saldumynai - super, foto kampas, mano nuotakos gėlės (tarp kitko, jos stovėjo vazoje tris savaites)... Įėjus į pobūvinę, mes su Edmundu netekome žado, kai pamatėme visą tą grožį - tos staltiesės, kėdės, servetėlės su kalija, o jau tos arkos - grožybių grožybės .... Ir visą tą jaudulį palydėjome laimės ašaromis.... :) Tiesą sakant, aš nerandu žodžių, kaip visa tai padėkoti, nes visi žodžiai man skamba banaliai, palyginus su tuo darbu, kurį Jūs padarėte. Trūksta žodžių, kad galėčiau išreikšti savo dėkingumą už Jūsų rūpestį, už Jūsų širdies atidavimą mūsų šventei, už Jūsų jausmus ir emocija taip pat... :)  Jau ir vestuvių metu, ir po vestuvių mūsų svečių atsiliepimai apie šventę skambėjo taip: "Nuostabu.... Nepakartojama.... Tobula.... Karališka..... Prabangu.... Išlaikyta.... Subtilu.... Skoninga.... Pasakiška...Kitaip nei visur ir visada..." Jie visi mums dėkojo už šventę, nors visos tos padėkos turėjo skambėti Jums, nes tai Jūsų mintys, darbas, rūpestis, atsidavimas iš visos širdies kiekvienai detalei... Ir dar vienas iš įrodymų, kad viskas buvo nepakartojama - yra Dubgirio Viktorijos nuomonė... Ji per savaitę mato po kelias vestuves ir įvairiausius dekorus, bet ji savo nuostaba ir susižavėjimu Jūsų darbu ir visu salės dekoru,visa aplinka, padėjo paskutinį ir galutinį lašą toje bekraštėje komplimentų jūroje...  

Ingute, Jūs esate profesionaliai tobula vestuvių planuotoja ir dekoratorė, bet kas svarbiausia - Jūs pati esate labai šiltas žmogus ir nuostabi asmenybė, su kuria labai malonu ir gera bendrauti :) Linkiu, kad ir toliau Jus suptų maloniai nusiteikę jaunavedžiai, kad Jums niekada netrūktų kūrybinių idėjų, kad visada atsirastų drąsos įgyvendinti ne banaliems sprendimams, kad ir toliau Jūsų širdis liktų pilna meilės savo darbui... :) 

P.S. Aš tik po kelių mėnesių mūsų bendravimo sužinojau, kad Jūsų esate išrinkta geriausia dekoratore... Ir man tada taip pakilo nosis aukštai.... Va, mūsų švente rūpinsis geriausia dekoratorė - Inga... :)  

Sigita ir Tomas

Brangi Ingute, Norime mes jums padėkoti už nuostabiai suplanuotą mūsų vestuvių šventę. Viskas taip idealu buvo, kad net ašarėles braukėme nuo savų veidų, o visą šventės vakarą vis sakėme vienas kitam, kokia nuostabi šventė, kaip viskas gerai suorganizuota! Taip pat visa jūsų komanda - nuostabūs buvo. Viskas vyko pagal planą. Tokių nuostabių ir šiltų žmonių dar nebuvome sutikę. DJ ir  renginiu vedėjas mums paliko didžiulį įspūdį. Ir ne tik mums, bet ir visiems svečiams. Jie buvo nustebę ir sakė, kad niekada dar nebuvo sudalyvavę tokioje gražioje šventėje. Ačiū, Ingute, už viską labai labai! Mes visada prisiminsime jus. Pagarbiai, Sigita ir Tomas

Vilma ir Michele

Ačiū Jums už visą pagalbą. Tikrai buvo labai daug darbo. Niekados Jūsų nepamiršiu. Jūs esate viena iš nuostabiausių žmonių! :) Vilma ir  Michele

Elena ir Jevgenij

Mes su draugais bei artimais dar tris dienas apie vestuves šnekėjome:) Vyro brolis vakar skambino, dėkojo už švente, sakė jaučiausi lyg būtų kokiame įspūdingame filme nusifilmavęs:) O draugas Aleksejus iš Danijos pasakė, kad per pastaruosius metus dalyvavo nemažai vestuvių, bet mūsų buvo pačios įspūdingiausios ir gražiausios. Draugė Anastasija buvo pakerėta kaip buvo apgalvota kiekviena detalė bei koks paslaugus buvo personalas :) Vedėjas taip pat visiems labai patiko:) Aš kadangi tą dieną viską “paleidau”, tai tik dabar po trupučiuką pradedu atsiminti visos dienos fragmentus, bet tikrai viskas buvo tobula! Ir esu labai dėkinga mergaitei, kuri rūpinosi manimi tą dieną. Didelis jai ačiū:) Aš dar parašysiu Jums atskirą laiškelį, nes apie švente galiu rašyti dar ilgai... Vestuvės buvo kaip pasaka, kuria noriu pasidalinti ir su Jumis :)

Renata ir Aivaras

Miela Inga, Dėkojame Tau už profesionalumą, originalumą ir suprantigumą, kuriant pačią gražiausią šventę. Labai džiaugiamės, kad išsirinkome būtent Tave. Mums ypač patiko, kad Tu turi subūrusi komandą, kuri yra susidirbusi - tai šventėje labai gerai jautėsi.  Nuostabios asistentės, kurios stebėjo kiekvieną svečią ir buvo pasiruošusios padėti bet kurią sekundę. Net kai mano sesei prie bažnyčios iškrito auskaro užsegtukas, viena mergina atidavė savąjį... Tokių dalykų neužsisakysi ir nenusipirksi- čia yra labai labai gražus žmogiškas poelgis. Ačiū jums už tai! Inga, Tu esi tikra savo srities profesionalė. Išspaudei viską iki tobulybės! Labai patinka Tavo asmenybė - Tu žinanti ko nori moteris. Yra toks posakis- „Niekada nenusipirksi "klasės", nes tai įgimta“. Šį posakį galiu Tau pritaikyti. Vyras iš pradžių galvojo, kad tai tik mano užgaida turėti vestuvių planuotoją, tačiau dar proceso eigoje, jis nusiramino ir labai džiaugėsi, kad suradome Tave. Svečiai tai tik patvirtino. Daugiausia komentarų gavome dėl šventės planavimo, kad viskas vyko labai labai sklandžiai... Renata ir Aivaras

Diana ir Alenas

Miela Ingute, Jau praėjus 2 mėnesiams po vestuvių, kai visi įspūdžiai susigulėjo galime ramiai prisėsti ir jau ne pirmakart TAU nuoširdžiai padėkoti už viską: patarimus, nuotaiką, pokalbius, susirašinėjimus, pagalbą apsispręsti ir t.t. TĄ DIENĄ jautėmės ypatingai, atsipalaidavę ir mėgavomės vienas kitu. Nes viskas buvo patiketa Tau, o darbo rezultatais esame labai patenkinti dar ir šiandien. Ne tik mes buvome sužavėti Tavo sukurtu grožiu, bet ir mūsų tėveliai bei svečiai. Be tokios profesionalios pagalbos nebutu ir tokios TOBULOS šventės. Labai džiaugiamės, kad teko susipažinti butent taip. Rekomenduojame Tave daugiau nei 100% ir dar kartelį tariame AČIŪ. Linkime, kad sukurtumėte dar daugiau tokiu grožių ;) Su meile Diana ir Alenas

Aurelija ir Rimvydas

Mieloji Inga, Tik Jūsų dėka, mūsų vestuvių šventė buvo tokia nuostabi, kokios mes ir norėjome. Ji buvo graži, laisva (be jokių suvaržymų, įtampos, streso), meilės bei džiaugsmo kupina, kuri paliko neapsakomus įspūdžius ne tik mums, bet ir mūsų svečiams. Dėkojame JUMS iš visos širdies už JŪSŲ didelę pagalbą realizuojant mūsų norus, svajones (atsižvelgiant į mūsų galimybes bei biudžetą), už puikias idėjas ir padrąsinimą išbandyti kažką naujo (juk mes ir norėjome pabėgti nuo tradicijų), už kantrybę bendradarbiaujant su mumis (mes vis dar mokomės planuoti laiką, kad jokių vėlavimų nebūtų :)), už supratingumą bei Jūsų nuoširdumą. Džiaugiamės, kad savo šventę patikėjome į Jūsų rankas, nes rezultatai tiesiog STULBINANTYS. Mūsų didžiosios dienos planas buvo tiesiog tobulas. Niekur nereikėjo skubėti, viskam turėjome pakankamai laiko, jokios įtampos. Galėjome ramiai mėgautis vienas kitu, nes viskas buvo tiesiog sustyguota. Nereikėjo rūpintis svečiais ir jų gerove. O šventinio vakaro programa bei šventinis dekoras pranoko mūsų lūkesčius. Gražiai dekoruoti stalai ir saldusis desertų stalas, puikiai papuošė mūsų šventę ir padarė ją jaukią bei stilingą. Esame Jums labai dėkingi už pačią gražiausią nuotakos puokštę- rankinę. Tai buvo kažkas nauja, labai žavinga, ir aišku, patogu :) Dar kartelį nuoširdžiausias AČIŪ. Linkime didžiausios sėkmės toliau pildyti jaunųjų svajones, kas kart tobulėti, ir stebinti visus savo puikiais darbo rezultatais. Aurelija ir Rimvydas

AUŠRA IR VYTAS

Ir štai laimingi grįžom iš savo povestuvinių kelionių klajonių :)) Gal ne tiek pailsėję, kiek prisipumpavę teigiamų emocijų ir DAUG daug įspūdžių. Iš tiesų negalime atsidžiaugti kaip gerai viskas praėjo tiek su vestuvėmis tiek su kelione. Svečiai iš vestuvių negali sulaukti nuotraukų ir vis dėkoja už nepamirštamą, labai stilingą ir gražią šventę :). Mudu ir patys mielai viską pakartotume, nes ta diena išties buvo geriausia mūsų gyvenime :). Esame LABAI dėkingi, nes jautėm didelę ramybę tą dieną ir galėjom džiaugtis šilta diena, svečiais ir vienas kitu. To ir tikėjomės, kai vasario mėnesį atėjome pas tave prašydami jog suplanuotum mūsų šventę. Tikrai tikrai neįsivaizduoju kaip būtų reikėję planuotis pačiai, be profesionalės pagalbos. Akivaizdu, kad būtų buvę daug nesklandumų ir galvos skausmo..., o šventė nebūtų kėlusi tokio džiaugsmo kokį atnešė mums!! :) Didžiausias ačiū už viską!!!

Aušra ir Vytas

EGLĖ IR DOMAS

Kaip gera prisiminti tobulą savo vestuvių dieną... Prabundi ryte, saulė šviečia, širdyje ramu ramu.. Viskas jau seniai suplanuota iki smulkmenų ir viskuo bus 100% pasirūpinta. Belieka tik ramiai papusryčiauti, pasimėgauti rytine kava ir pasipuošti. Nuo pat ryto apsupti maloniu dėmesiu stebėjome kaip tu, Inga su savo komanda, mėgaudamiesi, su šypsenomis veide ruošėte mums pasakišką šventę. Koks neapsakomas gėlių, kupolo, stalų bei visų dekoracijų grožis! Ir vakarienė po atviru dangumi - vienoje gražiausių Lietuvos vietų.. Tiek daug gerų emocijų ir nuoširdumo!.
Dar kartą dėkojame Tau Inga, kad įgyvendinai mūsų svajones, padrąsinai renkantis išskirtines detales, kad turėjai tiek kantrybės ir laukti, ir nuraminti kai reikia. Visada jautėmės svarbūs. Nei akimirką nesudvejojome savo pasirinkimu. Inga, tu, ir tavo komanda, yra TAI, ko reikia visiems jauniesiems, kurie savo šventę nori prisiminti kaip gražiausią gyvenimo įvykį.
Su meile, Domantas ir Eglė

 

GINTARĖ IR JUSTINAS

Sunku savo jausmus išreikšti žodžiais... Esame be galo laimingi turėję nuostabią šventę - tikrą mūsų dviejų pasaką! Be streso, įtampos ar nerimo. Visa tai leido mums išjausti kiekvieną akimirką, išbūti joje ir mėgautis, mėgautis, mėgautis! Tai išties buvo šventė sau, kurią prisiminsime visą gyvenimą! Ačiū Tau, Inga! Ačiū, kad sukūrei nuostabią šventę, kad įgyvendinai visas svajones. Ačiū už tokį nuoširdų atsidavimą planuojant, už išklausymą... Rodos viskas net netelpa į tą vienintelį žodelį „Ačiū!“... Linkime nesustoti, augti ir toliau kurti žmonėms jų gyvenimo pasakas...;*
Gintarė ir Justinas

JURGITA IR ŠARŪNAS

Miela Inga,
Mūsų vestuvių šventės planavimas ir pasiruošimas jai padedant Tau buvo dar vienas įdomus mudviejų atradimas, drauge patirtas nuotykis ir kartu nueitas vingiuotas kelias. Kelias, kuriuo eidami išmokome pasitikėti vienas kitu ir aplinkiniais, ėmėme atsirinkti tik tai, kas svarbu, atsiribojant ir nebekreipiant dėmesio į gausybę smulkmenų. Įgudome pastebėti detales, apie kurių egzistavimą anksčiau nebūtume net pagalvoję. (...). Tai buvo puiki pamoka, repeticija ar net mini egzaminas pasibaigęs tobula mūsų švente. Tobula visomis prasmėmis – ar tai būtų idealiai parinkta ir išpuošta ceremonijos vieta, ar švelniai miško samanomis kvepianti lėkštutė su duona ir druska, ar, tiesiog, visiškai nematomas, iki smulkmenų sklandus Tavo organizuotas ir darnus komandos darbas, kurio iš vėžių neišmušė ir nesutrukdė net gamtos siunčiamos išdaigos ar kitokie netikėtumai.
Išskirtinis „AČIŪ“ Tau už suteiktus patarimus, iki išnaktų trukusius susitikimus, ilgas konsultacijas, sprendimų paieškas ir netgi psichologinę pagalbą telefonu :) Būtų tai eilinė darbo diena ar, tiesiog, ramus savaitgalis. Mes tikrai nuoširdžiai mėgavomės kiekviena sukurtos šventės akimirka, ceremonija, foto kampeliu, vakaro žaidimais, šaunia muzika, įstabiu desertų staliuku, nepailstančiu vakaro vedėju Jonu, jo pokštais bei trykštančia energija ir ta visus apėmusia bei ore plevenančia, kiekviena ląstele jaučiama pasakiška nuotaika. Tai buvo tobulos mūsų vestuvės. Ir tokios jos tikrai nebūtų buvę be Tavęs ir didžiulio Tavo indėlio.
Padėkos knygoje, kuria Tau įteikėme tikrai neužteko vietos išdėstyti viskam, ką mes norime Tau ir apie Tave pasakyti. Geriausia rekomendacija yra tai, kad mes drąsiai galime Tave siūlyti visiems būsimiems jauniesiems, kurie atrado „Vestuvių šventę“ ir trokšta tobulos savo vestuvių pasakos. Ir, jeigu kažkas norėtų išgirsti atsiliepimus iš mūsų pačių, gali nedvejodama jiems duoti mūsų kontaktus.
Mudu abu tikimės, kad padėkos knyga ir joje surinkti mūsų svečių atsiliepimai bus Tau mielas prisiminimas apie mus ir mūsų tobulą šventę.

Su meile,
Jurgita ir Šarūnas

 

LAURA IR SAULIUS

Va ir prabėgo vasarėlė, kurios taip laukėme... Tos išsvajotos vestuvės atėjo, praėjo ir atrodo, taip viskas seniai buvo :) Bet įspūdžiai ir prisiminimai vis dar gyvi ir nesikeičia, kad ir kiek pergalvoju, kas galėjo buti kitaip - geriau, gražiau ar pan. - nieko geriau nesugalvoju. Ta diena mums buvo TOBULA! Oras, rūbai, gėlės, maistas, svečiai, nuotaika, gongai, programa.. Viskas viskas! O svarbiausia, kad tą dieną patys buvome visiškai "atsipūtę", mėgavomės vienas kitu, svečiais ir ta nuostabia aplinka, kuria JŪS sukūrėte. Tad dar kartą norime padėkoti TAU ir visai TAVO komandai už beprotiškai fantastišką šventę! Dirbate su nerealiais savo srities profesionalais! Kuo nuoširdžiausios ir dideliausios kūrybinės ir visokios kitokios sėkmės JUMS visiems! AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!
Laura ir Saulius

KAROLIS IR MONIKA

Miela Inga,
Nuoširdžiai dėkojame Jums už puikiai suorganizuotas vestuves! Ačiū Jums už pagalbą, kad atidavėte visa savo širdį, padėdama įgyvendinti mūsų svajones! Jūs tikrai išmanote savo darbą ir pasiūlote tai, kas geriausia! Be Jūsų šventė nebūtų buvusi tokia nuostabi! Mes be galo esame laimingi, jog pasirinkome būtent Jus, kad galėjome Jus pažinti, pasitikėti Jumis ir visiškai atsiduoti i Jūsų rankas, patikėdami Jums visus organizavimo rūpesčius! Be galo esame Jums dėkingi!!!
Karolis ir Monika

ROBERTA, SAULIUS IR MIKUTIS

Keista rašyti ir žinoti, kad jau jokių reikalų nereikia tvarkyti, kas liečia šventę, nes ji jau praėjo :( tai taip liūdna. Ačiū už nėriniuotas vestuves.. Ačiū už nepakartojamas akimirkas.. Ačiū, kad nukėlėte n metų atgal ir galėjome pajusti vintažinio laikmečio dvasią.. Ačiū Inga kad buvai, kad Tave teko pažinti.. Ačiū, kad išpildei visas mano svajones ir Didžioji diena tapo svajonių diena, kurią norėjosi sustabdyti ir pasilikti joje bent pusę gyvenimo. Pabūti, patyrinėti, pamedituoti, viską užuosti, visko paragauti, ramiai.. neskubant.. Laiko viskam tą dieną buvo per maža.. Nes visko sugerti į save buvo tiesiog neįmanoma.. Tavo komanda nereali!!! Koordinatorės buvo tarsi atklydusios iš kito amžiaus, ištrauktos iš istorijos puslapių.. Ir man taip gaila, kad viskas baigėsi. Liko tik nuostabūs prisiminimai, įrašai. Dar dabar negaliu atsigauti po šventės. Vis permąstau šventės detales, o visi svečiai tik ir kartojo kitą dieną kad norėtų dar ir dar kartą šventę pakartoti nuo pradžios iki pabaigos. Tai didelis komplimentas visai Jūsų komandai. Džiaugiamės, kad lydėjai mus visą „parininimosi“ prieš šventę laikotarpiu ir tarsi geroji fėja sergėjai šventės metu. Ačiū Tau už viską. Iš Tavęs kaip iš žmogaus išmokau labai daug. Korektiškumo, smulkmeniškumo, detalumo, planavimo, aiškumo, koncentracijos, susitelkimo, originalumo.. galėčiau vardint ir vardint. Ne veltui gyvenime sutinki žmones, iš kurių kažką pasiimi sau. Aš iš Tavęs pasiėmiau labai daug. Ačiū likimui, kad susitikom. Nesakau Atia, nes tikiu, kad dar sukontaktuosime. Labai to norėčiau :) Linkiu ir toliau tokio kūrybinio polėkio, sparnuotų idėjų bei daugiau tokių nuostabių vestuvių, kokias apturėjome mes.. :* :* :* Bučkis nuo mūsų visų trijų!

 

Neringa ir Darius

Visada žinojome, kad jei darysime vestuves, norėsime, kad šventė būtų be įtampos, kad pasiruošimo rūpesčiai neužgožtų svarbiausios gyvenimo dienos ir džiaugtis bei  mėgautis švente galės ne tik svečiai, bet ir mes. Pažįstamų patirtis ne kartą įrodė kaip svarbu turėti pagalbą planuojant vestuves ir kad tai yra tikrai sunkus darbas, tad net neabejojome, kad jei norime turėti įsimintiniausias, įspūdingiausias, stilingiausias vestuves, kokias ir turėjome, mums reikia šaunios, profesionalios planuotojos. Viskas buvo šaunu: ir nuostabios vietos parinkimas, ir gėlių, spalvų, ir idėjų, pasiūlymo, ir laiko suderinimas, visko organizavimas, ir vedėjas Jonas, koks fainuolis, žmonės matyt gimę tokiems darbam, ir mergaitės koordinatorės, ir pati programa vakaro, ir dar daug daug ir ... ... o išvažiuojamoji ceremonija su gongais, mes išvis jai pritrūkstam žodžių, nes nėra tokių jai nupasakoti, reikia tik viską patiem patirti, pamatyti, pajusti, dabar net šiurpuliukai nubėga prisiminus kaip giliai tai paliečia žmogaus vidų. Džiaugiamės ypač dėl šito, kad pasitikėjome Ingute ir neatsisakėme gongų. Prisimename, kad vestuvių dieną visur ėjome su šypsena, niekas kitas nerūpėjo, tik mėgavomės švente...gaila, tik kad ji taip greitai prabėgo.. NUOŠIRDŽIAUSIAS DIDŽIAUSIAS AČIŪ visai komandai, kuri kūrė mūsų šventę, pasirinkę jus nesigailime!

Ingrid ir Brian

Didelis ačiū Jums Inga, ir visai Jūsų šauniai komandai, už nuostabią mūsų vestuvių šventę. Norai pranoko lūkesčius. Ačiū jums už supratimą, kantrybę rūpestį, kūrybiškumą, už šiltą bendravimą, už viską viską :) Kadangi gyvename ne LT, nusprendėm vestuves patikėti "Vestuvių šventė" komandai ir galim drąsiai teigti - nepasigailėjom. Su Inga susibendravom nuo pirmo mūsų pokalbio. Su šypsena prisimenu mūsų skypo pokalbius - apima nostalgija :) Vestuvių dieną viskas buvo tiesiog nepakartojama. Buvom sužavėti ir maloniai nustebinti. Nuo pat ryto buvom puikios nuotaikos ir vidui ramus, nes visi mūsų rūpesčiai buvo patikėti Ingai ir jos komandai. Šventės vietos dekoras  -WOW tiesiog užgniaužė kvapą, žodžiais sunku aprašyti  emocijas ir mūsų patirti. Be galo laimingi esam, kad teko bendrauti su jumis ir norime nuoširdžiai palinkėti jums didžiausios sėkmės. Ir toliau lepinkit būsimus jaunavedžius savo švelnumu, kūrybiškumu, sugebėjimu svajones paversti realybe. Ačiū Jums, Ingrid ir Brian

Kristina su šeima

Nežinau, ką ir pasakyti….tik patį didžiausią pasaulyje AČIŪ. Viskas ką sugebėjau atvykusi padaryti tai iš netikėtumo, nuostabos, subtiliai tobulo grožio -  apsiverkti. Ir dabar prisiminus tą vaizdą ir patirtą įspūdį, vėl visos emocijos sukyla. Iš tiesų, nuo mūsų su vyru patys didžiausi Jums komplimentai už tokį išbaigtumą…Puokštė, kokios net sapne nesitikėjau - tiesiog pasakiško grožio.  Ir dabar grožiuosi miegamajame pasidėjusi ją ant komodos. Tai buvo būtent tai apie ką ir svajojau! Viskas - kiekviena detalė derėjo, buvo skoninga ir saikinga. Svečiai be žado…Pasijautėme tikrai labai pakylėtai ir šventiškai sėdėdami tokioje gražioje aplinkoje...

Jau ir atgarsių tą dieną girdėjau - kaip čia gražu ir jauku…Čia dar tokio jaukaus dekoravimo nėra buvę ...Žmonės eidami pro šali grožėjosi vaizdu. Fotografas taip pat nesitikėjo, kad vaiko gimtadienis bus toks subtilus, jaukus ir išbaigtas. Nebuvo pompastikos, bereikalingu balionu ir kitu "mikimauzų". (Aišku, kad kada nors jų prireiks- bet tai jau vėliau) :D.

Bogdan ir Olga

Nuoširdžiausias AČIŪ Ingai ir visam kolektyvui  už neįkainojamą pagalbą sukūrus tokią nepamirštamą šventę – mudviejų pasaką! Tikrai nesuklydome Jus pasirinkę, esate originalūs, ir atsidavę savo darbui. Šventė buvo suplanuota  iki smulkmenų, elegantiška, romantiška ir tuo pačiu žaisminga. Labai ačiū, Ingai, už įdėtą darbą, bemieges naktis ir neramios, vis nenustygstančios vietoje, nuotakos raminimą ir išklausymą J Jūsų pasiūlytos idėjos, vertingi patarimai padėjo surengti nuostabią šventę. Mes ir mūsų svečiai likome sužavėti dekoro idėjomis, renginio programa ir visa švente, kuri buvo nuostabi ir paliko labai daug gerų įspūdžių. Linkime ir toliau likti tokiems nuoširdiems, nuotaikingiems ir kad niekada nepristigtų kūrybiškumo, idėjų ;)

NERINGA IR GEOFFREY

Norėtumėm padėkoti Ingai ir jos nuostabiai komandai už nepakartojamą šventę. Mes su vyru gyvename užsienyje ir surengti vestuves Lietuvoje iš pradžių atrodė kaip neįmanoma užduotis. Visos problemos baigėsi tuomet, kada suradau Vestuvių Švente. Nuo pirmo skambučio buvo labai lengva bendrauti, dėl visko susitarti ir susiderinti. Visos vestuvės buvo suorganizuotos vos vienu gyvu susitikimu, 3 skype susitikimais ir elektroniniais laiškais. Vieta buvo idealiai parinkta, visa šventė sukoordinuota, komanda visą laiką buvo vienu žingsniu prieš mūsų norus ar įgeidžius. Vos spėjus apie ką nors pagalvoti viskas jau buvo sutvarkyta. Florisčių darbas pranoko visus mano lūkesčius ir paliko mane be žado ilgam laikui. Paulius nuostabiai vedė visa vakarą, Dj'jaus parinkta muzika išjudino visus svečius vos muzikai užgrojus. Visiems svečiams šventė paliko didelį įspūdį ir visi vis dar kalba apie vestuves. 

Labai labai ačiū už nuostabią ir nepakartojamą šventę ir visas pastangas, kurias sudėjote stengdamiesi padaryti mūsų ypatingą dieną nepamirštama.

LAURA & JEROEN

„- Alio? Norėtumėme netradicinių vestuvių dekoravimo paslaugų: lauko gėlių ant stalų, lino staltiesių, rugių puokščių....“ Po metų derinimo ir nerimastingo laukimo atvykstame į šventės vietą...WOW!!!!!!! Kaip viskas nerealu!!!!! Virstančios lauko gėlių puokštės iš pinto krepšio, palubėse kabantys žibintai, gėlės skardinėse, mezginukai, SUPERinis saldus stalas, beržo padėkliukai vaisiams ir kitiems skanumynams...:) Viskas tiesiog idealu!  Jau po pirmos pokalbio sekundės buvo aišku, jog Inga ir jos komanda išmano savo darbą ir nebus jokių problemų rengti mūsų svajonių šventę! Buvo aišku, kad Ji įgyvendins visus mūsų norus ir svajones!  Sakome AČIŪ už malonų bendradarbiavimą, nuoširdumą, kūrybingumą ir išradingumą!!! Linkime Jums dar daug netradicinių švencių, jog galėtumėte parodyti kokie esate profesionalūs ir kūrybingi :) AČIŪ!

JULIA AND ROMAN

Thanks for your work and organization of our holiday. The day went on better than we could imagine. The day passed like one minute and was full of joy and warm feelings. Both the ceremony and the restaurant room were decorated in one same style. Lots of flowers and fabrics were perfectly combined. We also enjoyed how the evening was led by Renginiu, who was highly recommended to us by you. He is a real professional with an amazing sense of humor and actor skills, he successfully set the tone and the mood of the evening. And the evening program itself was individually selected, it didn’t contain any standard entertainments which one can observe at most weddings. Our advice to loving couples: let your wedding be organized and led by a team of professionals, cause you have such an event only once in your life and you should enjoy every minute of it with no worries and troubles, to remember it for the rest of your life. We remember our wedding like a sweet dream which was presented to us by Vestuviu sventes team. PS. We are from Belarus and are very happy that once met You at the wedding exhibition in Vilnius and decided afterwards to have our wedding in Lithuania.

ERIKA IR EVALDAS

Nuoširdžiai dėkojame Ingute Tau ir visai jūsų komandai už pagalbą organizuojant ir įgyvendinant mūsų vestuvių švenę. Begalinis Jūsų noras išpildyti mūsų svajones, pastangos, rūpestis, atiduota dalelė savęs davė puikų rezultatą – turėjome elegantiškai romantišką šventę. Saldus stalas dvelkė švelnumu ir meile.

Ačiū Jonui už energiją, stengiantis tinkamai atlikti savo pareigą ir emocingai įsilieti į tai, kas vyksta J  Begalinis ačiū Agnei už nuoširdžią šypseną ir palaikymą, ką tikrai labai ryškiai jautėme ir atsimename. Ačiū floristėms, kurios visgi padarė puokštę, kokios aš labiau norėjau, ačiū visiems kitiems ir visiems visiems prisidėjusiems.....Linkime dideliausios sėkmės Jūsų kūrybingo darbo kelyje!!!!!

IRMA IR ŠARŪNAS

Norime padėkoti „Vestuvių šventė“ komandai už nuostabiai surengtas elegantiškas mūsų vestuves. Jūs padėjote įgyvendinti mūsų svajonių  šventę. Visi svečiai buvo patenkinti, pirmą kartą dalyvavę netradicinėse vestuvėse. Šventės dekoras pranoko visus mūsų lūkesčius, konjako stalas buvo įspūdingas... Didelis ačiū vedėjui linksmajam Jonui, kuris išjudino visus šventės svečius. Dėkojam  koordinatorėms, kurios visais nesklandumais vestuvių dieną pasirūpino už mus.

ELVYRA IR GYTIS

Ačiū visai Ingos komandai už nepriekaištingą darbą ir malonų, dėmesingą bendravimą. Vestuvių dieną atrodė, kad viskas vyksta savaime, viskas buvo savo vietoje ir laiku, o mes atsipalaidavę džiaugėmės savo švente. Esame labai dėkingi Ingai už tai, kad atkreipė dėmesį į visas detales ir smulkmenas, kurias patys būtumėm praleidę. Galim 100 procentų patvirtinti, kad Inga profesionali vestuvių organizatorė, nuoširdžiai mylinti savo darbą ir turinti puikų skonį. Linkime neprarasti tos ugnelės širdyse, su kuria jūs dirbate, ir sėkmės organizuojant pačias nuostabiausias įsimylėjusių porų šventes!

SKIRMANTĖ IR MARTYNAS

Pažiūrėjom savo galeriją jūsų puslapyje, ehh galėčiau dar kartą tekėti, kaip fainai buvo :) Taigi prašom įdėti ir mūsų padėką: Iš visos širdies esame dėkingi Jums už pačią nuostabiausią dieną mūsų gyvenime. Viskas vyko taip, kaip svajojome: stilinga, jauki šventė, skirta  MUMS.  Ačiū už jūsų rūpestį, už atsakingą požiūrį į klientą, už betarpišką bendravimą ir pastangas įgyvendinti jaunųjų troškimus.
Nors vestuvės jau prabėgo, tačiau vis dar gyvename tomis nuostabiomis akimirkomis ir mielais prisiminimais. Ačiū Vestuvių šventėms, kad mūsų svajones pavertėte realybe.  Sėkmės jums!

ERNESTA IR GYTIS

Siunčiame patį šilčiausią, kupiną rudeniškų spalvų, nuoširdumo ir gražiausių emocijų AČIŪ. Mes patys sau baltai pavydėjome tokios nuostabios, estetiškos ir tiesiog puikios šventės. Neslėpsime, žinojome, jog viskas bus šaunu, bet, kad taip šaunu, galėjome tik pasvajoti :). Dėkojame visai talentingai, kruopščiai ir kūrybingai Jūsų komandai, kuri ne tik mūsų šventės akimirkas pavertė įspūdingomis, bet leido atsipalaiduoti, pašalino visus rūpesčius, tiesiog leido džiaugtis kiekviena minute. Pats tikriausias Jūsų puikaus rezultato įrodymas yra tai, jog pasibaigus šventei, apsvarstėme visą jos eigą iki pačių menkiausių smulkmenėlių ir nusprendėme, kad jeigu leistų viską pakeisti ar pakartoti iš pradžių mes visiškai nieko nedarytume kitaip. Dar kartelį dėkojame ir linkime sėkmės, kūrybingumo, kantrių užsakovų ir žinoma puikių idėjų :)

INDRĖ IR EVALDAS

Norime labai padėkoti Jums už tai, kad svarbiausia ir laimingiausia mūsų gyvenimo diena mums ir mūsų svečiams tapo nuostabia, pasakiška švente. Pasiruošimo vestuvėms metu mums nereikėjo galvoti apie daugybę dalykų, nes tuos rūpesčius iš mūsų perėmė patyrę ir labai kompetentingos vestuvių planuotojos. Jos pateikė mums puikių pasiūlymų šventės organizavimui, davė vertingų patarimų, o bendrauti su jomis visada buvo labai smagu. Viskas mūsų šventėje buvo apgalvota, numatyta, suplanuota ir nepriekaištingai sustyguota iki menkiausių smulkmenų. Nekilo jokio, net mažiausio nesusipratimo. Dabar mes net pajuokaujame, kad vestuvių planuotojos pasirūpino ir geru oru, nes, priešingai nei pranašavo sinoptikai, mūsų vestuvių dieną nušvito saulė, o tamsūs lietaus debesys nuplaukė kažkur kitur:).

RITA IR STEPHEN

We would like to thank for the great job they did planning our wedding in Lithuania! As Rita and myself live in the UK, having a wedding planner we could trust and also who understood quickly what we wanted was a must. Not only did they understand what we wanted, they provided loads of ideas most of which we took, that made the day even more special and enjoyable for us and our guests. They also love planning weddings and you cannot help but get caught up in their enthusiasm which makes the planning process far more fun and enjoyable.
As to the day itself, it all happened as it was meant to and both Rita and myself could relax and enjoy the day knowing that everything was being taken care of. This in itself was worth the cost of the wedding planners as you only get married once and the day goes by so quickly. You certainly don’t want to waste time worrying about details and issues on your special day!

JUSTĖ IR DARIUS

Norim dar kartą Jums padėkoti už gražią šventę. Jautėmės tarsi būtume pasakoje...Mūsų pageidavimas buvo - siaurame artimųjų rate kukli, bet įspūdinga akimirka, kurios nesinorėtų užmiršti. Pasirinkdami Jus, tikrai neapsirikome.... Buvo malonu bendrauti. Viskas iki menkiausios smulkmenos buvo apgalvota ir išpildyta, visur jautėsi profesionalumas. Negalime užmiršti pirmojo įspūdžio, atvykus į šventės vietą. Tai buvo, tarsi sapnas iš kurio nesinorėjo pabusti. Gyvuokit ir tobulėkit - tokie mūsų palinkėjimai šauniai Jūsų komandai.

DOVILĖ IR DAINIUS

Mielosios, didelis didelis Jums, AČIŪ už nuostabiai suorganizuotą mūsų šventę. Ačiū už kritiką ir patarimus, kurių dėka buvo sukurtos nepriekaištingos vestuvės. Kiekviena detalė sudarė tobulą visumą. Mes patys nebuvome buvę geresnėse vestuvėse nei savo....Svečių šypsenos ,tėvų džiaugsmo ašaros, kai kurių svečių pavydūs žvilgsniai, pasako daugiau nei paprasti žodžiai, kad padarėte viską be priekaištų. Norime padėkoti ir Evelinai, už puikų koordinavimą ir bendravimą su svečiais, vakaro vedėjui Vytui už „superinę“ programą ir profesionalumą. Linkime Jums sėkmingų darbų, nesibaigiančių idėjų, „protingų“ užsakovų ir daug daug ištvermės. Kurkite, nes jūsų darbai suteikia daug laimės kitiems!

IRMA IR MIKE

The day turned out better than planned thanks for all your careful attention and organisation. This wouldn’t have been possible without your professional help as we live in London, and it gave us peace of mind knowing that your team were diligently making all the arrangements on our behalf.

The whole day went perfectly - from the beautiful ceremony by the river to the traditional dancers „Smilga“ (everyone loved them! They were briliant!) and to the whole evening events. Paulius was an excellent host . Thanks! Also  thanks to your team that attended on the day to make it so effortless and seamless. 

We would not have done our wedding any other way, we were so happy and enjoyed our day. So big big big thank you!

LINA IR KAROLIS

Labai dėkojame Vestuvių šventės už pačią nuostabiausią mūsų šventę. Mes turėjome idėją, Jūs ją įgyvendinote, nepamirštant nei vienos smulkmenos ir nepaisant to, kad laiko buvo iš ties labai nedaug. Vestuvių planavimas buvo tiesiog vienas malonumas, nes žinojome, kad viskas patikimose rankose. Savo šventėje mėgavomės kiekviena akimirka. Svečių nuotaika ir atsiliepimai taip pat patys geriausi. Vestuvių šventei linkime didžiausios sėkmės!

ERNESTA IR TOMAS

Norime nuoširdžiai padėkoti Vestuvių šventės komandai už nuostabų darbą. Šventė praskriejo kaip pasaka.. Viskas praėjo labai sklandžiai, šventės koordinatorės buvo nuostabios,  vakaro vedėjas - sumanus ir šmaikštus, Inga - nuostabi, miela, tikra profesionalė. Tikimės ateityje su Jumis dar susitikti ir bendradarbiauti. Labai rekomenduojame VESTUVIŲ ŠVENTĖS!

AIVARAS IR LARA

Norėtume Jums padėkoti už suplanuotą ir sukoordinuotą šventę. Visa šventė praėjo be jokių nesklandumų. Botanikos sode vieta puikiai parinkta, dekoravimas labai gražus. Pobūvio metu vedėjas ir DJ'us savo darbą atliko puikiai. Šventės svečiai liko sužavėti visa švente! O tai mums, jaunavedžiams, suteikė labai daug džiaugsmo. Koordinatorių rūpestingumas buvo pastebėtas svečių, jie liko labai patenkinti švente. Daug kas atsiliepė apie šventę, kad jautėsi kaip filme :) Dėkui už nuostabią šventę.

ERIKA IR KONSTANTINAS

Jūsų organizuota šventė buvo tiesiog nuostabi! Mes dėkingi už sklandų jos organizavimą ir rūpesčių nebuvimą. Viskas buvo tiesiog aukščiausiame lygmenyje, tame tarpe ir užsakyta aukšta oro temperatūra! Linkime sėkmės šioje nelengvoje, bet labai reikalingoje veikloje!

JURGITA IR ALGIRDAS

Ačiū už mums suorganizuotą šventę. Ji mums tokia vienintelė, sklandžiai praėjusi, o ir mes patys jos metu buvome kaip ne savi, atrodė, kaip sapnuotume ar kad tai ne su mumis vyksta, todėl patys šventėme gana santūriai ir labiau džiaugėmės, kad visiems svečiams taip viskas patiko. Esame labai dėkingi, kad viskuo, del ko tarėmės, pasirūpinote ir mums šventės metu tereikėjo džiaugtis, kad ta diena atėjo ir jaudintis tik dėl to, kad nepradėtų smarkiau lyti. Tik po šventės pradėjome mąstyti, ką galėjome kitaip daryti, bet tik todėl, kad dar taip nedarėme, bet pas kitus pamatėme. Bendrauti mums sekėsi gerai, gal šiek tiek mažokai, bet taip nutiko tik todėl, kad mums pasitaikė intensyvus metas darbe, o po sunkių darbo valandų jau su niekuo nesinori kalbėtis. Šventė, gaila, jau baigėsi, nors ir norėtume pakartoti, jau nebeteks :)

KAROLINA IR ALEKSAS

Dėkojame jums labai už organizaciją, rūpestį ir gerą šventę. Visos minutės buvo suplanuotos, viskas buvo puikiai sugalvota. Visas vakaras praėjo kaip sapnas saldus iš kurio negali pabusti. Vedėjas buvo superinis, muzikantai taipogi. O gražiausia aišku buvo ceremonijos vieta. Tinkamai parinkta ir labai gražiai, santūriai papuošta. Viskas buvo savo vietoje ir savu laiku. Ačiū dar kartą už viską.

IRMA IR GINTARAS

Dėkojame Jums mielosios už Jūsų rūpestingumą, nuoširdumą, draugiškumą, kantrybę, už nuostabias idėjas, prabangą. Mūsų vestuvės mums abiems  buvo pati nuostabiausia šventė, kurią mes prisiminsime ilgam ir  tik tai Jūsų dėka. Neturime net prie ko prikibti, nes viskas buvo idealu: muzikantai, vedantysis, padavėjai, maistas, aplinka, papuošimas.  Tą dieną mes jautėmės patys laimingiausi ir galėjom skirti laiką vienas kitam, nes nereikėjo niekuo rūpintis :-) Ačiū Jums, kad mūsų šventė buvo nepakartojama. P.S.: Dabar lauksime kitos šventės :-)

JOLANTA IR DARIUS

Mielosios, Norime padėkoti už šventę, kurią visą gyvenimą prisiminsime kaip pačią gražiausią ne tik mes, bet ir mūsų svečiai. Ačiū už nuoširdų darbą ir puikią nuotaiką, kurią sukūrėte ne tik mums, bet ir mūsų svečiams. Linkime sėkmės ir neišblėstančio įkvėpimo tolesniuose darbuose. Nuoširdus AČIŪ. P.S. Linkėjimai Vytautui, kuris buvo nepakartojamas :)

AUDRONĖ IR AUDRIUS

Vestuvės - gražiausia gyvenimo diena...tai dienai daugelis iš mūsų ruošiamės nuo vaikystės ir svajojame, kad viskas būtų lyg pasakoje...Drąsiai galime pasakyti - MES buvome toje pasakoje :) Ši šventė buvo ir liks pats įsimintiniausias mūsų gyvenimo įvykis! Už viską norėtume padėkoti Jums...už jų supratingumą, už jų kantrybę, už puikias idėjas, už nuoširdumą ir begalinį norą mūsų šventę padaryti ypatingą...ji buvo tokia ypatinga, kad iki šiol prisiminus kūnu nubėga šiurpuliukas, noras grįžti į tą dieną....AČIŪ JUMS už suteiktą galimybę ateiti visiškai ramiems ir sudalyvauti savo šventėje be jaudulio, be rūpesčių, su gera nuotaika! Programa buvo tokia įvairi ir kupina siurprizų, jog visi svečiai nuo pačių mažiausių iki vyriausių liko laimingi ir iki šiol mini, kad tai buvo pačios geriausios vestuvės...Rašytume dar daug, bet nėra tokių žodžių, kuriais mes apibūdintume savo jausmus...Pasakysime tik tiek...MES JUS MYLIME :)

JULIJA IR ARŪNAS

Be galo dėkingi Jums, merginos!!! Jūsų dėka turėjome nepaprastą šventę, kurią tikrai prisiminsime visą gyvenimą. Pradžioje mes manėme, kad suorganizuoti vestuves galime patys, bet kai pradėjome viską planuoti, supratome, kad be pagalbos neapsieisime. Mums tikrai labai pasisekė, kad suradome jus! Vestuvės buvo nepaprastai gražios, linksmos ir be rūpesčių. Daugelis mūsų svečių sakė, kad tokių vestuvių dar nematė. LABAI, LABAI, LABAI AČIŪ UŽ VISKĄ!!!!

RŪTA IR TOMAS

Ačiū už gražią ir elegantišką šventę iš didžiosios raidės. Nepavargome nė lašo – iš šventės išėjome paskutinai :) Net ir kitą dieną užteko jėgų pokalbiams iki paryčių su draugais prie laužo. Savo vaikams ir anūkams niekada nesakysiu, kad tai buvo šventė „ne Mums, o svečiams“, nes ta diena iš tiesų buvo Mums. Už šią nuotaiką ir jėgas :) esame dėkingi Ingai, kuri visus rūpesčius pasiėmė ant savo pečių, net ir orą nuostabų „užsakė“ :) Nekeisčiau  nei menkiausios šventės smulkmenos. Viskas buvo taip, kaip ir turėjo būti. Ačiū labai.

EVELINA IR MARIUS

Begalinis AČIŪ už pačią šilčiausią ir nuostabiausią šventę. Leidote mums atsipalaiduoti, apie nieką negalvoti ir džiaugtis vienas kitu... Šventė buvo nuostabi ir nepakartojama, svečiai norėtų sugrįžti į tą dieną, o mes patys ją kartotume ir kartotume.....Esate profesionalės! :)

JURGITA IR LIUDAS

Šventė pranoko mūsų lūkesčius. Viskas buvo tikra, gyva, paprasta, o kartu ypatinga ir labai gražu. Ačiū Vestuvių Šventėms už tai, kad pasirūpino visomis detalėmis, už puikią vakaro programą ir lengvą, jaukią atmosferą. Jūs stilingos ir patikimos.

JUSTĖ IR TADAS

Labai labai nuoširdžiai dėkojame Jums už mūsų šventę, kuri iš tiesų buvo pati nuostabiausia! Dėkojame, kad taip mus supratote ir viską suorganizavote dar geriau, nei tai atrodė mūsų svajonėse. Jūsų dėka mūsų pakilios nuotaikos netemdė jokie rūpesčiai, ir buvo labai labai labai linksma! Mums viskas buvo tiesiog idealu :) Taip pat dėkojame ir muzikantams, ir vakaro vedėjui už tai, kad taip smagiai prisidėjo prie šventės ir įsiliejo į ją :) Ačiū :)

RŪTA IR MARIUS

Išsakome didžiausią padėką Jums už surengtą nuostabią mūsų šventę. Ačiū už Jūsų pasiūlymus, mintis ir idėjas, ačiū už patarimus, ačiū už kiekvieną išklausytą mūsų norą ir išpildytus begalinius pageidavimus! Palikę visus rūpesčius Jums, žinojome ir tikėjome, kad šventė bus tokia, apie kokią tik svajojome. Vis prisimename šventines akimirkas žiūrėdami vestuvių fotografijas, nenusakoma jaudulį iškilmingos ceremonijos metu, šventinio vakaro programą ir linksmybes, džiaugiamės matydami šypsenas artimųjų veiduose.
Už didelę pagalbą organizuojant mūsų vestuves, dar kartą tariame Jums didelį AČIŪ!!!

ROLANDA IR AURELIJUS SU ŠEIMA

Mums šventė patiko ir prisiminimuose išliks ilgam. Jei kalbos po šventės ilgai netyla, vadinasi yra apie ką kalbėti. Linkime Jums įvertinus pastebėjimus tobulinti savo darbą ir sulaukti kuo daugiau užsakymų!

Atsiliepimai - Vestuvių Šventė

Atsiliepimai

Aušra ir Robertas

Ateina žmogus į tavo gyvenimą..Lyg ir svetimas, lyg ir nepažįtamas. Bet tas žmogus tau sukuria tokią šventę, kuri virpins širdis visą likusį gyvenimą. Mes buvom pasakoje, o jos fėja buvai Tu, brangioji Inga. Nuo pat pirmo mudviejų pokalbio labai tavimi tikėjau ir Tu niekada nenuvylei. Tik visada viską pranokai.

Ačiū Tau, už tobula šventę. Ačiū už nuostabius žmones, kuriuos aplink mus su Robertu subūrei... Jie atnešė į mūsų dieną tiek gėrio ir grožio. Tu rūpinaisi kiekvena šventės detale, mudvi kartu net suknelės karoliukus rinkomės... Gi viskas buvo taip svarbu! Aptarta bei sudėlioto iki kiekvienos smulkmenos. Kiekvienas tavo patarimas buvo aukso vertės.

Mudu su Robertu mėgavomės kiekviena šventės akimirka. Nejautėme nuovargio bei streso, nes visus rūpesčius išspręsdavai tu, mūsų šventės fėja.

Ačiū tau už rūpestį bei už didžiulę meilę mūsų šventei. Laikui bėgant gal ir išsiskirs keliai, gi taip nutinka... Bet mudu niekada taves nepamiršim! Visą gyvenimą liksim tau dėkingi!

Aušra ir Robertas

Ineta ir Martynas

Dar kartą norim padėkoti už nuostabią, tobulą šventę! Labai džiaugiamės įspūdžiais! Viskas buvo nuostabu!

Ineta ir Martynas

Lina ir Renaldas

Pagaliau atsipeikėjom nuo patirto vestuvių malonumo J Gyvenimas tęsiasi! Dar kartą norim padėkoti už sukurtą mūsų pasaką. Svečiai gėrėjosi ir sakė labai daug komplimentų sukurtoms gėlių kompozicijoms. Mes patys jautėmės kaip filme, kurio pagrindiniai veikėjai buvome mes J

Neseniai atšventėm jau mėnesiuką, kaip susituokę :-) visai fainai būti vyru ir žmona! Kažkaip greitai “įšokom” atgal į vėžes, kibom į darbus, atrodo niekas nepasikeitė, gyvenimas teka sena vaga. Tik pažiurėjus nuotraukas ir video, vėl visi išgyvenimai atgimsta. Buvo nuostabi mūsų šventė, kuri prabėgo akimirksniu. Nekantrauju pamatyti video ir pamatysti save iš šono :-).

Ir pagaliau, sulaukę nuotraukų galime vėl pasidžiaugti neišdildomais prisiminimais apie mūsų šventę. Dekoracijų grožis, viskas gražiai suplanuota nuo A iki Z  - visa tai neleidžia pamiršti šios dienos. Esam labai laimingi, patenkinti viskuo, jautėmės lyg pasakoje. Viskas buvo super! Dar kartelį dėkojam ;-)

Aš vis stebiu Jūsų, Inga, darbus ir grožiuosi.. Ir vėl noriu vestuvių! :-D

Šilčiausi linkėjimai nuo Bugių šeimynos ;-)

Greta ir Aleksandras

Ačiū Inga už patį gražiausią šventės dekorą, už skaniausią desertų stalą, už visus patarimus ir pagalbą! Esame be galo dėkingi už šį sukurtą grožį! :) Ačiū Ingute!!! Jūs nuostabi!

Greta ir Aleksandras

Irmantas ir Ingrida

Prisipažinsiu jums visiems, kad buvau kitokia mergaitė nei dauguma. Niekada nesvajojau apie vestuves. Net žaidžiant "namus" su draugėmis nesirinkdavau tokių vaidmenų kaip "mama" ar "tėtis". Man patikdavo būti vaiku. Tad svajonių vestuvių aš susikūrusi savo mintyse neturėjau. Nežinojau, kaip turėtų atrodyti mano suknelė, kokios gėlės turėtų būti, bei koks desertų stalas bus. O apie visas kitas smulkmenas, net nekalbu.

Bet taip jau nutiko, kad pasimaišė man po kojomis mano vyras ir dar išdrįso po metų draugystės priklaupti ant kelio. Jau po dviejų savaičių nuo sužadėtuvių pradėjome kalbėtis apie savo šventę. Nuspręndėme, kad ta šventė turi būt tik mudviejų ir tik patys artimiausi žmonės turi joje dalyvauti. O kaip gi sukurti tokią šventę? Tada prasidėjo paieškos. Ir jos buvo visai neilgos. Net gi labai trumpos. Ir mes radome, tai ko ieškojome.

Radome Ingutę. Nuostabų, šiltą, švytintį laime bei be galo mielą žmogutį. Ją nors prie žaizdos glausk, tau visai neskaudės. Jinai mūsų padrikas mintis sudėjo taip, kaip nebūtume susapnavę. Jos kurybingumui ir fantazijai nėra ribų. Ji atsidavė mums ir mes ja pasitikėjome 100%. Visiškai dėl nieko nesijaudinome, nes žinojome, kad esame gerose rankose.

Pagaliau mūsų taip laukta šventė įvyko. Ir ji buvo nuostabi. Buvo be galo gražu, jauku ir šilta. Ore tvyrojo Meilė. Pats dangus džiaugėsi už mus. Juk buvo taip gražu! Trūko tik vieno dalyko - laiko. Atrodė, kad diena tik spėjusi prasidėti jau ir pasibaigė. Bet tos dienos jausmais ir nuotaikomis gyvensime dar ilgai.

Ačiū Ingute už mūsų nuostabią šventę. Kad šitaip niepriekaištingai viską sudeliojai. Ačiū už tavo nuostabią komandą, kuri buvo tokia nepakartojama. Prisiminsime mes jus amžinai. Jūs esate nuostabūs. Galėtume dėkoti ir dėkoti, nes nei milijono AČIŪ neužteks mūsų dėkingumui išreikšti. Mes jūsų labai pasiilgome.

Su meile, Ingrida ir Irmantas Spiriai.

Eglė ir Vytautas

Mums labai patinka SPALVOS ir vestuves........RUDENĮ! ❤

Ar esate kada matę tobulesnius, idealesnius ir elegantiškesnius stalus? Tai buvo mano viena didžiausių svajonių ir ją lengvai išpildė Inga  Na, bet jūs pažiūrėkite kas išėjo - stulbinančiai gražu!  Aš, tiesą sakant, iš vis negalėjau įsivaizduoti rezultato, bet visiškai pasitikėjau tavimi, Inga,  ir ne veltui!!!!  Išpildyta mano svajonė   Ta diena tikrai primena pasaką  

Eglė ir Vytautas

Vilma ir Phillip

Iš visos Širdies Dėkoju Inga, tau, už nepaprastą darbą. Sukūrei neišdildomo įspūdžio šventę, kuria su savo svečiais prisiminsime su didžiausiu džiaugsmu.

Pradėjome bendrauti beveik prieš 2 metus. Su vyru nežinojome ko norime, o tu, Inga, buvai pilna idėjų ir iškart turėjai viziją kaip atrodys mūsų šventė, nes supratai mus iš pusės žodžio!

Per tą laiką susibendravome be galo artimai. Tu tapai man drauge, o kai reikėjo buvai ir griežta- kaip mama. Nesigailiu nė minutės, kad atsidavėm į tavo rankas. Jaučiausi karaliene savo šventės dieną. Turbūt žodžiais sunku apibūdinti dėkingumą, kurį tau, Ingut, jaučiame.

Didelis ir Nuoširdus Ačiū!!! Jūsų komenda nereali!! Mylim ir siunčiam daug daug bučkių!!

 Vilma ir Phillpi

Arūnė ir Emilijus

Dar vakar truputį šventė tęsėsi, o šiandien jau grišim į realybę :)

Mačiau diskusijas facebook dėl mūsų šventės dekoro :))) Buvo tooobula, ačiū !  Juk mes žinojom, kad pasirinktas mūsų šventės koloritas - tikrai ne masei žavėti :)) Kas supranta  - tam gražu :) Aš, kai žiūriu video, tai nieko nekeisciau. Man tikrai tikrai buvo viskas tobula: šventė, dekoras, servetelės, gėlės, vazos, kortelės, saldus stalas, o bendras vaizdas pranoko lūkesčius! :)

Arūnė ir Emilijus

Greta ir Arvydas

Nuo mūsų šventės praėjo jau mėnuo, bet viskas dar taip gyva atsiminimuose:) Ingut, išties, tai tikrai LABAI nuoširdžiai noriu padėkot už visą mūsų bendravimą. Už tai, kad susitikus konsultacijai nebrukot savo paslaugų, o leidot suprasti, kad mums jų tiesiog reikia ir kad su savo darbų tempais nė trečdalio tokio grožio šventės nebūtume sukūrę. Tikrai ačiū, kad pastūmėjot perlipti kažkokius įsitikinimus ir baimes. Viskas buvo LABAI gražu. Atsimenu, kai tik įėjom į salę, tai tikrai atvipo žandikaulis. Ir atrodo juk viską buvom apšnekėję, žinojau kaip kas bus, bet kai pamačiau galutinį variantą, tai negalėjau patikėti, kad TAIP gražiai viskas gavosi. Net nežinau kas gražiausia buvo, nes viskas man buvo nuostabu :) Ir pats bendravimas viso jūsų darbo metu toks nuoširdus ir rūpestingas. Mums tai buvo labai svarbu. Tiesiog ačiū. Jūsų merginos! Tobulos! Jaučiausi kaip princesė ne tik dėl suknelės, bet ir dėl jų rūpesčio. Telmanas! Išvis nėra užtektinai pagyrų žodžių! Visiems patiko labai labai:) O ir aš buvau labai laiminga, kad jis toks mandagus, toks subtilus, bet linksmas ir padykęs. Nu tikrai tobulas vedėjas :) puikiai jautė visą nuotaiką ir žmones. Nerijus su komanda - profesionalumo ir žmogiškumo viršūnė, irgi tik geriausi žodžiai :)Visiems norime perduoti nuoširdžiausius linkėjimus, nes tikrai mūsų šventę padarė pačią geriausią ir nuostabiausią, geriau, nei tikėjomės. Ačiū ačiū ačiū!!! ;*

Greta ir Arvydas

Sigutė ir Darius

Miela Inga,

Mūsų atsiliepimai patys šilčiausi ir gražiausi. Ir ne tik mūsų, bet ir visų svečių :) Nors jau prabėgo keli mėnesiukai (negaliu patikėti), bet viskas dar taip gražu atminty.. Visų, kas paklausia, sakau, kad tai buvo gražiausia diena ir, kad vestuvės buvo tokios, apie kurias visada svajojau, jauciausi kaip princesė. Už tai labai esu dekinga, jums, Inga!  Super atliktas darbas, be jokių priekaištų ar nusiskundimų. Viskas surikiuota ir suplanuota buvo taip, kad mums ir svečiams teliko mėgautis gražia diena.

Man planuotoja buvo labai svarbus žmogus, kadangi negyvenu Lietuvoje, todėl negalėjau pati visko apžiūrėti, visur nuvykti ir daug ką užsakyti. Todėl man buvo labai svarbu, kad savo planuotoja pasitikėčiau. Ir nors daug kartų suabejojau, bet jūs vis sakydavot: "Prašau, pasitikėkit manimi". Ir ačiū jums, kad tikrai nenuvylėt del nieko. Didelis ačiū jums ir jūsų nuostabiai komandai, kad mano dieną pavertėt tikra pasaka, apie kurią turime tik pačius gražiausius atsiminimus.

Su pagarba

Sigutė ir jos šeimyna :)

LAIMUTĖ IR EDMUNDAS

Ingute, norime kartu su Edmundu Jums ir Jūsų visai komandai padėkoti už suruoštą mūsų nuostabią šventę. Aš vis prisimenu, kaip Jums, pirmai atsitiktinai suradusiai interneto platybėse, paskambinau šiaip sau pasiteirauti apie tai, kokios kainos, ar verta apskritai samdyti planuotoją...Ir Jūs nuo pat pirmo skambučio užvertėte mane pasiūlymais, patarimais, idėjomis... Ir savo itin maloniu bendravimu, bet pakankamai griežta ir tvirta nuomone, užkerėjote mane, jog supratau, kad mums Jūsų reikia... :) Ir tas griežtokas patarimas, kad atsakytumėme salę, kurią buvome užsisakę, ir kad ieškotumėme kitos, Jūsų rekomenduoto Dubgirio - tai buvo pirmasis didžiulis pliusas... :) Ir tų pliusų - jų tik daugėjo... Jūsų, Ingute, sugebėjimas viską pakeisti kardinaliai, to net nejaučiant - tiesiog stebina. Aš vis pagalvoju, kaip čia tai įvyko - ir nesuprantu.... :) Nusiunčiu Jums nuotraukas apie savo įsivaizduojamas vestuves kaimo stiliumi, o Jūs suorganizuojate pačias karališkiausias vestuves, apie kurias mes net nedrįsome svajoti... :) Ir kai žiūriu foto, kai matau tą skirtumą tarp kaimo stiliaus ir karališkų vestuvių - suprantu, kad turiu dėkoti Dievui, kad jis atsiuntė Jus mums... :) Turiu dėkoti Jums už tai, kad, mums nejučia, bet kaip ir su mūsų pritarimu, viską apvertėte aukštyn kojomis... TAI NUOSTABU :) Ir, kaip matėte, kaip ir visas nuotakas, prieš vestuves buvo apėmęs begalinis jaudulys  ir emocijos... Jaudinausi dėl visko.... dėl suknelės... dėl makiažo..... dėl šukuosenos... dėl svečių.... ir dar milijonas smulkmenų.... Būtent - jaudinausi dėl smulkmenų... Nes dėl pagrindinių dalykų nereikėjo jaudinti nei trupučio... Taip buvo gera širdy žinoti, kad Jūsų viskuo rūpinates... Pasitikėjau Jumis 100 %. Buvau įsitikinusi, kad šventė bus nuostabi ir nepakartojama. Jūs įrodėte, kad aš neklydau. Viskas buvo absoliučiai tobula - salės dekoras, stalų dekoras, saldaus stalo dekoras ir patys saldumynai - super, foto kampas, mano nuotakos gėlės (tarp kitko, jos stovėjo vazoje tris savaites)... Įėjus į pobūvinę, mes su Edmundu netekome žado, kai pamatėme visą tą grožį - tos staltiesės, kėdės, servetėlės su kalija, o jau tos arkos - grožybių grožybės .... Ir visą tą jaudulį palydėjome laimės ašaromis.... :) Tiesą sakant, aš nerandu žodžių, kaip visa tai padėkoti, nes visi žodžiai man skamba banaliai, palyginus su tuo darbu, kurį Jūs padarėte. Trūksta žodžių, kad galėčiau išreikšti savo dėkingumą už Jūsų rūpestį, už Jūsų širdies atidavimą mūsų šventei, už Jūsų jausmus ir emocija taip pat... :)  Jau ir vestuvių metu, ir po vestuvių mūsų svečių atsiliepimai apie šventę skambėjo taip: "Nuostabu.... Nepakartojama.... Tobula.... Karališka..... Prabangu.... Išlaikyta.... Subtilu.... Skoninga.... Pasakiška...Kitaip nei visur ir visada..." Jie visi mums dėkojo už šventę, nors visos tos padėkos turėjo skambėti Jums, nes tai Jūsų mintys, darbas, rūpestis, atsidavimas iš visos širdies kiekvienai detalei... Ir dar vienas iš įrodymų, kad viskas buvo nepakartojama - yra Dubgirio Viktorijos nuomonė... Ji per savaitę mato po kelias vestuves ir įvairiausius dekorus, bet ji savo nuostaba ir susižavėjimu Jūsų darbu ir visu salės dekoru,visa aplinka, padėjo paskutinį ir galutinį lašą toje bekraštėje komplimentų jūroje...  

Ingute, Jūs esate profesionaliai tobula vestuvių planuotoja ir dekoratorė, bet kas svarbiausia - Jūs pati esate labai šiltas žmogus ir nuostabi asmenybė, su kuria labai malonu ir gera bendrauti :) Linkiu, kad ir toliau Jus suptų maloniai nusiteikę jaunavedžiai, kad Jums niekada netrūktų kūrybinių idėjų, kad visada atsirastų drąsos įgyvendinti ne banaliems sprendimams, kad ir toliau Jūsų širdis liktų pilna meilės savo darbui... :) 

P.S. Aš tik po kelių mėnesių mūsų bendravimo sužinojau, kad Jūsų esate išrinkta geriausia dekoratore... Ir man tada taip pakilo nosis aukštai.... Va, mūsų švente rūpinsis geriausia dekoratorė - Inga... :)  

Sigita ir Tomas

Brangi Ingute, Norime mes jums padėkoti už nuostabiai suplanuotą mūsų vestuvių šventę. Viskas taip idealu buvo, kad net ašarėles braukėme nuo savų veidų, o visą šventės vakarą vis sakėme vienas kitam, kokia nuostabi šventė, kaip viskas gerai suorganizuota! Taip pat visa jūsų komanda - nuostabūs buvo. Viskas vyko pagal planą. Tokių nuostabių ir šiltų žmonių dar nebuvome sutikę. DJ ir  renginiu vedėjas mums paliko didžiulį įspūdį. Ir ne tik mums, bet ir visiems svečiams. Jie buvo nustebę ir sakė, kad niekada dar nebuvo sudalyvavę tokioje gražioje šventėje. Ačiū, Ingute, už viską labai labai! Mes visada prisiminsime jus. Pagarbiai, Sigita ir Tomas

Vilma ir Michele

Ačiū Jums už visą pagalbą. Tikrai buvo labai daug darbo. Niekados Jūsų nepamiršiu. Jūs esate viena iš nuostabiausių žmonių! :) Vilma ir  Michele

Elena ir Jevgenij

Mes su draugais bei artimais dar tris dienas apie vestuves šnekėjome:) Vyro brolis vakar skambino, dėkojo už švente, sakė jaučiausi lyg būtų kokiame įspūdingame filme nusifilmavęs:) O draugas Aleksejus iš Danijos pasakė, kad per pastaruosius metus dalyvavo nemažai vestuvių, bet mūsų buvo pačios įspūdingiausios ir gražiausios. Draugė Anastasija buvo pakerėta kaip buvo apgalvota kiekviena detalė bei koks paslaugus buvo personalas :) Vedėjas taip pat visiems labai patiko:) Aš kadangi tą dieną viską “paleidau”, tai tik dabar po trupučiuką pradedu atsiminti visos dienos fragmentus, bet tikrai viskas buvo tobula! Ir esu labai dėkinga mergaitei, kuri rūpinosi manimi tą dieną. Didelis jai ačiū:) Aš dar parašysiu Jums atskirą laiškelį, nes apie švente galiu rašyti dar ilgai... Vestuvės buvo kaip pasaka, kuria noriu pasidalinti ir su Jumis :)

Renata ir Aivaras

Miela Inga, Dėkojame Tau už profesionalumą, originalumą ir suprantigumą, kuriant pačią gražiausią šventę. Labai džiaugiamės, kad išsirinkome būtent Tave. Mums ypač patiko, kad Tu turi subūrusi komandą, kuri yra susidirbusi - tai šventėje labai gerai jautėsi.  Nuostabios asistentės, kurios stebėjo kiekvieną svečią ir buvo pasiruošusios padėti bet kurią sekundę. Net kai mano sesei prie bažnyčios iškrito auskaro užsegtukas, viena mergina atidavė savąjį... Tokių dalykų neužsisakysi ir nenusipirksi- čia yra labai labai gražus žmogiškas poelgis. Ačiū jums už tai! Inga, Tu esi tikra savo srities profesionalė. Išspaudei viską iki tobulybės! Labai patinka Tavo asmenybė - Tu žinanti ko nori moteris. Yra toks posakis- „Niekada nenusipirksi "klasės", nes tai įgimta“. Šį posakį galiu Tau pritaikyti. Vyras iš pradžių galvojo, kad tai tik mano užgaida turėti vestuvių planuotoją, tačiau dar proceso eigoje, jis nusiramino ir labai džiaugėsi, kad suradome Tave. Svečiai tai tik patvirtino. Daugiausia komentarų gavome dėl šventės planavimo, kad viskas vyko labai labai sklandžiai... Renata ir Aivaras

Diana ir Alenas

Miela Ingute, Jau praėjus 2 mėnesiams po vestuvių, kai visi įspūdžiai susigulėjo galime ramiai prisėsti ir jau ne pirmakart TAU nuoširdžiai padėkoti už viską: patarimus, nuotaiką, pokalbius, susirašinėjimus, pagalbą apsispręsti ir t.t. TĄ DIENĄ jautėmės ypatingai, atsipalaidavę ir mėgavomės vienas kitu. Nes viskas buvo patiketa Tau, o darbo rezultatais esame labai patenkinti dar ir šiandien. Ne tik mes buvome sužavėti Tavo sukurtu grožiu, bet ir mūsų tėveliai bei svečiai. Be tokios profesionalios pagalbos nebutu ir tokios TOBULOS šventės. Labai džiaugiamės, kad teko susipažinti butent taip. Rekomenduojame Tave daugiau nei 100% ir dar kartelį tariame AČIŪ. Linkime, kad sukurtumėte dar daugiau tokiu grožių ;) Su meile Diana ir Alenas

Aurelija ir Rimvydas

Mieloji Inga, Tik Jūsų dėka, mūsų vestuvių šventė buvo tokia nuostabi, kokios mes ir norėjome. Ji buvo graži, laisva (be jokių suvaržymų, įtampos, streso), meilės bei džiaugsmo kupina, kuri paliko neapsakomus įspūdžius ne tik mums, bet ir mūsų svečiams. Dėkojame JUMS iš visos širdies už JŪSŲ didelę pagalbą realizuojant mūsų norus, svajones (atsižvelgiant į mūsų galimybes bei biudžetą), už puikias idėjas ir padrąsinimą išbandyti kažką naujo (juk mes ir norėjome pabėgti nuo tradicijų), už kantrybę bendradarbiaujant su mumis (mes vis dar mokomės planuoti laiką, kad jokių vėlavimų nebūtų :)), už supratingumą bei Jūsų nuoširdumą. Džiaugiamės, kad savo šventę patikėjome į Jūsų rankas, nes rezultatai tiesiog STULBINANTYS. Mūsų didžiosios dienos planas buvo tiesiog tobulas. Niekur nereikėjo skubėti, viskam turėjome pakankamai laiko, jokios įtampos. Galėjome ramiai mėgautis vienas kitu, nes viskas buvo tiesiog sustyguota. Nereikėjo rūpintis svečiais ir jų gerove. O šventinio vakaro programa bei šventinis dekoras pranoko mūsų lūkesčius. Gražiai dekoruoti stalai ir saldusis desertų stalas, puikiai papuošė mūsų šventę ir padarė ją jaukią bei stilingą. Esame Jums labai dėkingi už pačią gražiausią nuotakos puokštę- rankinę. Tai buvo kažkas nauja, labai žavinga, ir aišku, patogu :) Dar kartelį nuoširdžiausias AČIŪ. Linkime didžiausios sėkmės toliau pildyti jaunųjų svajones, kas kart tobulėti, ir stebinti visus savo puikiais darbo rezultatais. Aurelija ir Rimvydas

AUŠRA IR VYTAS

Ir štai laimingi grįžom iš savo povestuvinių kelionių klajonių :)) Gal ne tiek pailsėję, kiek prisipumpavę teigiamų emocijų ir DAUG daug įspūdžių. Iš tiesų negalime atsidžiaugti kaip gerai viskas praėjo tiek su vestuvėmis tiek su kelione. Svečiai iš vestuvių negali sulaukti nuotraukų ir vis dėkoja už nepamirštamą, labai stilingą ir gražią šventę :). Mudu ir patys mielai viską pakartotume, nes ta diena išties buvo geriausia mūsų gyvenime :). Esame LABAI dėkingi, nes jautėm didelę ramybę tą dieną ir galėjom džiaugtis šilta diena, svečiais ir vienas kitu. To ir tikėjomės, kai vasario mėnesį atėjome pas tave prašydami jog suplanuotum mūsų šventę. Tikrai tikrai neįsivaizduoju kaip būtų reikėję planuotis pačiai, be profesionalės pagalbos. Akivaizdu, kad būtų buvę daug nesklandumų ir galvos skausmo..., o šventė nebūtų kėlusi tokio džiaugsmo kokį atnešė mums!! :) Didžiausias ačiū už viską!!!

Aušra ir Vytas

EGLĖ IR DOMAS

Kaip gera prisiminti tobulą savo vestuvių dieną... Prabundi ryte, saulė šviečia, širdyje ramu ramu.. Viskas jau seniai suplanuota iki smulkmenų ir viskuo bus 100% pasirūpinta. Belieka tik ramiai papusryčiauti, pasimėgauti rytine kava ir pasipuošti. Nuo pat ryto apsupti maloniu dėmesiu stebėjome kaip tu, Inga su savo komanda, mėgaudamiesi, su šypsenomis veide ruošėte mums pasakišką šventę. Koks neapsakomas gėlių, kupolo, stalų bei visų dekoracijų grožis! Ir vakarienė po atviru dangumi - vienoje gražiausių Lietuvos vietų.. Tiek daug gerų emocijų ir nuoširdumo!.
Dar kartą dėkojame Tau Inga, kad įgyvendinai mūsų svajones, padrąsinai renkantis išskirtines detales, kad turėjai tiek kantrybės ir laukti, ir nuraminti kai reikia. Visada jautėmės svarbūs. Nei akimirką nesudvejojome savo pasirinkimu. Inga, tu, ir tavo komanda, yra TAI, ko reikia visiems jauniesiems, kurie savo šventę nori prisiminti kaip gražiausią gyvenimo įvykį.
Su meile, Domantas ir Eglė

 

GINTARĖ IR JUSTINAS

Sunku savo jausmus išreikšti žodžiais... Esame be galo laimingi turėję nuostabią šventę - tikrą mūsų dviejų pasaką! Be streso, įtampos ar nerimo. Visa tai leido mums išjausti kiekvieną akimirką, išbūti joje ir mėgautis, mėgautis, mėgautis! Tai išties buvo šventė sau, kurią prisiminsime visą gyvenimą! Ačiū Tau, Inga! Ačiū, kad sukūrei nuostabią šventę, kad įgyvendinai visas svajones. Ačiū už tokį nuoširdų atsidavimą planuojant, už išklausymą... Rodos viskas net netelpa į tą vienintelį žodelį „Ačiū!“... Linkime nesustoti, augti ir toliau kurti žmonėms jų gyvenimo pasakas...;*
Gintarė ir Justinas

JURGITA IR ŠARŪNAS

Miela Inga,
Mūsų vestuvių šventės planavimas ir pasiruošimas jai padedant Tau buvo dar vienas įdomus mudviejų atradimas, drauge patirtas nuotykis ir kartu nueitas vingiuotas kelias. Kelias, kuriuo eidami išmokome pasitikėti vienas kitu ir aplinkiniais, ėmėme atsirinkti tik tai, kas svarbu, atsiribojant ir nebekreipiant dėmesio į gausybę smulkmenų. Įgudome pastebėti detales, apie kurių egzistavimą anksčiau nebūtume net pagalvoję. (...). Tai buvo puiki pamoka, repeticija ar net mini egzaminas pasibaigęs tobula mūsų švente. Tobula visomis prasmėmis – ar tai būtų idealiai parinkta ir išpuošta ceremonijos vieta, ar švelniai miško samanomis kvepianti lėkštutė su duona ir druska, ar, tiesiog, visiškai nematomas, iki smulkmenų sklandus Tavo organizuotas ir darnus komandos darbas, kurio iš vėžių neišmušė ir nesutrukdė net gamtos siunčiamos išdaigos ar kitokie netikėtumai.
Išskirtinis „AČIŪ“ Tau už suteiktus patarimus, iki išnaktų trukusius susitikimus, ilgas konsultacijas, sprendimų paieškas ir netgi psichologinę pagalbą telefonu :) Būtų tai eilinė darbo diena ar, tiesiog, ramus savaitgalis. Mes tikrai nuoširdžiai mėgavomės kiekviena sukurtos šventės akimirka, ceremonija, foto kampeliu, vakaro žaidimais, šaunia muzika, įstabiu desertų staliuku, nepailstančiu vakaro vedėju Jonu, jo pokštais bei trykštančia energija ir ta visus apėmusia bei ore plevenančia, kiekviena ląstele jaučiama pasakiška nuotaika. Tai buvo tobulos mūsų vestuvės. Ir tokios jos tikrai nebūtų buvę be Tavęs ir didžiulio Tavo indėlio.
Padėkos knygoje, kuria Tau įteikėme tikrai neužteko vietos išdėstyti viskam, ką mes norime Tau ir apie Tave pasakyti. Geriausia rekomendacija yra tai, kad mes drąsiai galime Tave siūlyti visiems būsimiems jauniesiems, kurie atrado „Vestuvių šventę“ ir trokšta tobulos savo vestuvių pasakos. Ir, jeigu kažkas norėtų išgirsti atsiliepimus iš mūsų pačių, gali nedvejodama jiems duoti mūsų kontaktus.
Mudu abu tikimės, kad padėkos knyga ir joje surinkti mūsų svečių atsiliepimai bus Tau mielas prisiminimas apie mus ir mūsų tobulą šventę.

Su meile,
Jurgita ir Šarūnas

 

LAURA IR SAULIUS

Va ir prabėgo vasarėlė, kurios taip laukėme... Tos išsvajotos vestuvės atėjo, praėjo ir atrodo, taip viskas seniai buvo :) Bet įspūdžiai ir prisiminimai vis dar gyvi ir nesikeičia, kad ir kiek pergalvoju, kas galėjo buti kitaip - geriau, gražiau ar pan. - nieko geriau nesugalvoju. Ta diena mums buvo TOBULA! Oras, rūbai, gėlės, maistas, svečiai, nuotaika, gongai, programa.. Viskas viskas! O svarbiausia, kad tą dieną patys buvome visiškai "atsipūtę", mėgavomės vienas kitu, svečiais ir ta nuostabia aplinka, kuria JŪS sukūrėte. Tad dar kartą norime padėkoti TAU ir visai TAVO komandai už beprotiškai fantastišką šventę! Dirbate su nerealiais savo srities profesionalais! Kuo nuoširdžiausios ir dideliausios kūrybinės ir visokios kitokios sėkmės JUMS visiems! AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!
Laura ir Saulius

KAROLIS IR MONIKA

Miela Inga,
Nuoširdžiai dėkojame Jums už puikiai suorganizuotas vestuves! Ačiū Jums už pagalbą, kad atidavėte visa savo širdį, padėdama įgyvendinti mūsų svajones! Jūs tikrai išmanote savo darbą ir pasiūlote tai, kas geriausia! Be Jūsų šventė nebūtų buvusi tokia nuostabi! Mes be galo esame laimingi, jog pasirinkome būtent Jus, kad galėjome Jus pažinti, pasitikėti Jumis ir visiškai atsiduoti i Jūsų rankas, patikėdami Jums visus organizavimo rūpesčius! Be galo esame Jums dėkingi!!!
Karolis ir Monika

ROBERTA, SAULIUS IR MIKUTIS

Keista rašyti ir žinoti, kad jau jokių reikalų nereikia tvarkyti, kas liečia šventę, nes ji jau praėjo :( tai taip liūdna. Ačiū už nėriniuotas vestuves.. Ačiū už nepakartojamas akimirkas.. Ačiū, kad nukėlėte n metų atgal ir galėjome pajusti vintažinio laikmečio dvasią.. Ačiū Inga kad buvai, kad Tave teko pažinti.. Ačiū, kad išpildei visas mano svajones ir Didžioji diena tapo svajonių diena, kurią norėjosi sustabdyti ir pasilikti joje bent pusę gyvenimo. Pabūti, patyrinėti, pamedituoti, viską užuosti, visko paragauti, ramiai.. neskubant.. Laiko viskam tą dieną buvo per maža.. Nes visko sugerti į save buvo tiesiog neįmanoma.. Tavo komanda nereali!!! Koordinatorės buvo tarsi atklydusios iš kito amžiaus, ištrauktos iš istorijos puslapių.. Ir man taip gaila, kad viskas baigėsi. Liko tik nuostabūs prisiminimai, įrašai. Dar dabar negaliu atsigauti po šventės. Vis permąstau šventės detales, o visi svečiai tik ir kartojo kitą dieną kad norėtų dar ir dar kartą šventę pakartoti nuo pradžios iki pabaigos. Tai didelis komplimentas visai Jūsų komandai. Džiaugiamės, kad lydėjai mus visą „parininimosi“ prieš šventę laikotarpiu ir tarsi geroji fėja sergėjai šventės metu. Ačiū Tau už viską. Iš Tavęs kaip iš žmogaus išmokau labai daug. Korektiškumo, smulkmeniškumo, detalumo, planavimo, aiškumo, koncentracijos, susitelkimo, originalumo.. galėčiau vardint ir vardint. Ne veltui gyvenime sutinki žmones, iš kurių kažką pasiimi sau. Aš iš Tavęs pasiėmiau labai daug. Ačiū likimui, kad susitikom. Nesakau Atia, nes tikiu, kad dar sukontaktuosime. Labai to norėčiau :) Linkiu ir toliau tokio kūrybinio polėkio, sparnuotų idėjų bei daugiau tokių nuostabių vestuvių, kokias apturėjome mes.. :* :* :* Bučkis nuo mūsų visų trijų!

 

Neringa ir Darius

Visada žinojome, kad jei darysime vestuves, norėsime, kad šventė būtų be įtampos, kad pasiruošimo rūpesčiai neužgožtų svarbiausios gyvenimo dienos ir džiaugtis bei  mėgautis švente galės ne tik svečiai, bet ir mes. Pažįstamų patirtis ne kartą įrodė kaip svarbu turėti pagalbą planuojant vestuves ir kad tai yra tikrai sunkus darbas, tad net neabejojome, kad jei norime turėti įsimintiniausias, įspūdingiausias, stilingiausias vestuves, kokias ir turėjome, mums reikia šaunios, profesionalios planuotojos. Viskas buvo šaunu: ir nuostabios vietos parinkimas, ir gėlių, spalvų, ir idėjų, pasiūlymo, ir laiko suderinimas, visko organizavimas, ir vedėjas Jonas, koks fainuolis, žmonės matyt gimę tokiems darbam, ir mergaitės koordinatorės, ir pati programa vakaro, ir dar daug daug ir ... ... o išvažiuojamoji ceremonija su gongais, mes išvis jai pritrūkstam žodžių, nes nėra tokių jai nupasakoti, reikia tik viską patiem patirti, pamatyti, pajusti, dabar net šiurpuliukai nubėga prisiminus kaip giliai tai paliečia žmogaus vidų. Džiaugiamės ypač dėl šito, kad pasitikėjome Ingute ir neatsisakėme gongų. Prisimename, kad vestuvių dieną visur ėjome su šypsena, niekas kitas nerūpėjo, tik mėgavomės švente...gaila, tik kad ji taip greitai prabėgo.. NUOŠIRDŽIAUSIAS DIDŽIAUSIAS AČIŪ visai komandai, kuri kūrė mūsų šventę, pasirinkę jus nesigailime!

Ingrid ir Brian

Didelis ačiū Jums Inga, ir visai Jūsų šauniai komandai, už nuostabią mūsų vestuvių šventę. Norai pranoko lūkesčius. Ačiū jums už supratimą, kantrybę rūpestį, kūrybiškumą, už šiltą bendravimą, už viską viską :) Kadangi gyvename ne LT, nusprendėm vestuves patikėti "Vestuvių šventė" komandai ir galim drąsiai teigti - nepasigailėjom. Su Inga susibendravom nuo pirmo mūsų pokalbio. Su šypsena prisimenu mūsų skypo pokalbius - apima nostalgija :) Vestuvių dieną viskas buvo tiesiog nepakartojama. Buvom sužavėti ir maloniai nustebinti. Nuo pat ryto buvom puikios nuotaikos ir vidui ramus, nes visi mūsų rūpesčiai buvo patikėti Ingai ir jos komandai. Šventės vietos dekoras  -WOW tiesiog užgniaužė kvapą, žodžiais sunku aprašyti  emocijas ir mūsų patirti. Be galo laimingi esam, kad teko bendrauti su jumis ir norime nuoširdžiai palinkėti jums didžiausios sėkmės. Ir toliau lepinkit būsimus jaunavedžius savo švelnumu, kūrybiškumu, sugebėjimu svajones paversti realybe. Ačiū Jums, Ingrid ir Brian

Kristina su šeima

Nežinau, ką ir pasakyti….tik patį didžiausią pasaulyje AČIŪ. Viskas ką sugebėjau atvykusi padaryti tai iš netikėtumo, nuostabos, subtiliai tobulo grožio -  apsiverkti. Ir dabar prisiminus tą vaizdą ir patirtą įspūdį, vėl visos emocijos sukyla. Iš tiesų, nuo mūsų su vyru patys didžiausi Jums komplimentai už tokį išbaigtumą…Puokštė, kokios net sapne nesitikėjau - tiesiog pasakiško grožio.  Ir dabar grožiuosi miegamajame pasidėjusi ją ant komodos. Tai buvo būtent tai apie ką ir svajojau! Viskas - kiekviena detalė derėjo, buvo skoninga ir saikinga. Svečiai be žado…Pasijautėme tikrai labai pakylėtai ir šventiškai sėdėdami tokioje gražioje aplinkoje...

Jau ir atgarsių tą dieną girdėjau - kaip čia gražu ir jauku…Čia dar tokio jaukaus dekoravimo nėra buvę ...Žmonės eidami pro šali grožėjosi vaizdu. Fotografas taip pat nesitikėjo, kad vaiko gimtadienis bus toks subtilus, jaukus ir išbaigtas. Nebuvo pompastikos, bereikalingu balionu ir kitu "mikimauzų". (Aišku, kad kada nors jų prireiks- bet tai jau vėliau) :D.

Bogdan ir Olga

Nuoširdžiausias AČIŪ Ingai ir visam kolektyvui  už neįkainojamą pagalbą sukūrus tokią nepamirštamą šventę – mudviejų pasaką! Tikrai nesuklydome Jus pasirinkę, esate originalūs, ir atsidavę savo darbui. Šventė buvo suplanuota  iki smulkmenų, elegantiška, romantiška ir tuo pačiu žaisminga. Labai ačiū, Ingai, už įdėtą darbą, bemieges naktis ir neramios, vis nenustygstančios vietoje, nuotakos raminimą ir išklausymą J Jūsų pasiūlytos idėjos, vertingi patarimai padėjo surengti nuostabią šventę. Mes ir mūsų svečiai likome sužavėti dekoro idėjomis, renginio programa ir visa švente, kuri buvo nuostabi ir paliko labai daug gerų įspūdžių. Linkime ir toliau likti tokiems nuoširdiems, nuotaikingiems ir kad niekada nepristigtų kūrybiškumo, idėjų ;)

NERINGA IR GEOFFREY

Norėtumėm padėkoti Ingai ir jos nuostabiai komandai už nepakartojamą šventę. Mes su vyru gyvename užsienyje ir surengti vestuves Lietuvoje iš pradžių atrodė kaip neįmanoma užduotis. Visos problemos baigėsi tuomet, kada suradau Vestuvių Švente. Nuo pirmo skambučio buvo labai lengva bendrauti, dėl visko susitarti ir susiderinti. Visos vestuvės buvo suorganizuotos vos vienu gyvu susitikimu, 3 skype susitikimais ir elektroniniais laiškais. Vieta buvo idealiai parinkta, visa šventė sukoordinuota, komanda visą laiką buvo vienu žingsniu prieš mūsų norus ar įgeidžius. Vos spėjus apie ką nors pagalvoti viskas jau buvo sutvarkyta. Florisčių darbas pranoko visus mano lūkesčius ir paliko mane be žado ilgam laikui. Paulius nuostabiai vedė visa vakarą, Dj'jaus parinkta muzika išjudino visus svečius vos muzikai užgrojus. Visiems svečiams šventė paliko didelį įspūdį ir visi vis dar kalba apie vestuves. 

Labai labai ačiū už nuostabią ir nepakartojamą šventę ir visas pastangas, kurias sudėjote stengdamiesi padaryti mūsų ypatingą dieną nepamirštama.

LAURA & JEROEN

„- Alio? Norėtumėme netradicinių vestuvių dekoravimo paslaugų: lauko gėlių ant stalų, lino staltiesių, rugių puokščių....“ Po metų derinimo ir nerimastingo laukimo atvykstame į šventės vietą...WOW!!!!!!! Kaip viskas nerealu!!!!! Virstančios lauko gėlių puokštės iš pinto krepšio, palubėse kabantys žibintai, gėlės skardinėse, mezginukai, SUPERinis saldus stalas, beržo padėkliukai vaisiams ir kitiems skanumynams...:) Viskas tiesiog idealu!  Jau po pirmos pokalbio sekundės buvo aišku, jog Inga ir jos komanda išmano savo darbą ir nebus jokių problemų rengti mūsų svajonių šventę! Buvo aišku, kad Ji įgyvendins visus mūsų norus ir svajones!  Sakome AČIŪ už malonų bendradarbiavimą, nuoširdumą, kūrybingumą ir išradingumą!!! Linkime Jums dar daug netradicinių švencių, jog galėtumėte parodyti kokie esate profesionalūs ir kūrybingi :) AČIŪ!

JULIA AND ROMAN

Thanks for your work and organization of our holiday. The day went on better than we could imagine. The day passed like one minute and was full of joy and warm feelings. Both the ceremony and the restaurant room were decorated in one same style. Lots of flowers and fabrics were perfectly combined. We also enjoyed how the evening was led by Renginiu, who was highly recommended to us by you. He is a real professional with an amazing sense of humor and actor skills, he successfully set the tone and the mood of the evening. And the evening program itself was individually selected, it didn’t contain any standard entertainments which one can observe at most weddings. Our advice to loving couples: let your wedding be organized and led by a team of professionals, cause you have such an event only once in your life and you should enjoy every minute of it with no worries and troubles, to remember it for the rest of your life. We remember our wedding like a sweet dream which was presented to us by Vestuviu sventes team. PS. We are from Belarus and are very happy that once met You at the wedding exhibition in Vilnius and decided afterwards to have our wedding in Lithuania.

ERIKA IR EVALDAS

Nuoširdžiai dėkojame Ingute Tau ir visai jūsų komandai už pagalbą organizuojant ir įgyvendinant mūsų vestuvių švenę. Begalinis Jūsų noras išpildyti mūsų svajones, pastangos, rūpestis, atiduota dalelė savęs davė puikų rezultatą – turėjome elegantiškai romantišką šventę. Saldus stalas dvelkė švelnumu ir meile.

Ačiū Jonui už energiją, stengiantis tinkamai atlikti savo pareigą ir emocingai įsilieti į tai, kas vyksta J  Begalinis ačiū Agnei už nuoširdžią šypseną ir palaikymą, ką tikrai labai ryškiai jautėme ir atsimename. Ačiū floristėms, kurios visgi padarė puokštę, kokios aš labiau norėjau, ačiū visiems kitiems ir visiems visiems prisidėjusiems.....Linkime dideliausios sėkmės Jūsų kūrybingo darbo kelyje!!!!!

IRMA IR ŠARŪNAS

Norime padėkoti „Vestuvių šventė“ komandai už nuostabiai surengtas elegantiškas mūsų vestuves. Jūs padėjote įgyvendinti mūsų svajonių  šventę. Visi svečiai buvo patenkinti, pirmą kartą dalyvavę netradicinėse vestuvėse. Šventės dekoras pranoko visus mūsų lūkesčius, konjako stalas buvo įspūdingas... Didelis ačiū vedėjui linksmajam Jonui, kuris išjudino visus šventės svečius. Dėkojam  koordinatorėms, kurios visais nesklandumais vestuvių dieną pasirūpino už mus.

ELVYRA IR GYTIS

Ačiū visai Ingos komandai už nepriekaištingą darbą ir malonų, dėmesingą bendravimą. Vestuvių dieną atrodė, kad viskas vyksta savaime, viskas buvo savo vietoje ir laiku, o mes atsipalaidavę džiaugėmės savo švente. Esame labai dėkingi Ingai už tai, kad atkreipė dėmesį į visas detales ir smulkmenas, kurias patys būtumėm praleidę. Galim 100 procentų patvirtinti, kad Inga profesionali vestuvių organizatorė, nuoširdžiai mylinti savo darbą ir turinti puikų skonį. Linkime neprarasti tos ugnelės širdyse, su kuria jūs dirbate, ir sėkmės organizuojant pačias nuostabiausias įsimylėjusių porų šventes!

SKIRMANTĖ IR MARTYNAS

Pažiūrėjom savo galeriją jūsų puslapyje, ehh galėčiau dar kartą tekėti, kaip fainai buvo :) Taigi prašom įdėti ir mūsų padėką: Iš visos širdies esame dėkingi Jums už pačią nuostabiausią dieną mūsų gyvenime. Viskas vyko taip, kaip svajojome: stilinga, jauki šventė, skirta  MUMS.  Ačiū už jūsų rūpestį, už atsakingą požiūrį į klientą, už betarpišką bendravimą ir pastangas įgyvendinti jaunųjų troškimus.
Nors vestuvės jau prabėgo, tačiau vis dar gyvename tomis nuostabiomis akimirkomis ir mielais prisiminimais. Ačiū Vestuvių šventėms, kad mūsų svajones pavertėte realybe.  Sėkmės jums!

ERNESTA IR GYTIS

Siunčiame patį šilčiausią, kupiną rudeniškų spalvų, nuoširdumo ir gražiausių emocijų AČIŪ. Mes patys sau baltai pavydėjome tokios nuostabios, estetiškos ir tiesiog puikios šventės. Neslėpsime, žinojome, jog viskas bus šaunu, bet, kad taip šaunu, galėjome tik pasvajoti :). Dėkojame visai talentingai, kruopščiai ir kūrybingai Jūsų komandai, kuri ne tik mūsų šventės akimirkas pavertė įspūdingomis, bet leido atsipalaiduoti, pašalino visus rūpesčius, tiesiog leido džiaugtis kiekviena minute. Pats tikriausias Jūsų puikaus rezultato įrodymas yra tai, jog pasibaigus šventei, apsvarstėme visą jos eigą iki pačių menkiausių smulkmenėlių ir nusprendėme, kad jeigu leistų viską pakeisti ar pakartoti iš pradžių mes visiškai nieko nedarytume kitaip. Dar kartelį dėkojame ir linkime sėkmės, kūrybingumo, kantrių užsakovų ir žinoma puikių idėjų :)

INDRĖ IR EVALDAS

Norime labai padėkoti Jums už tai, kad svarbiausia ir laimingiausia mūsų gyvenimo diena mums ir mūsų svečiams tapo nuostabia, pasakiška švente. Pasiruošimo vestuvėms metu mums nereikėjo galvoti apie daugybę dalykų, nes tuos rūpesčius iš mūsų perėmė patyrę ir labai kompetentingos vestuvių planuotojos. Jos pateikė mums puikių pasiūlymų šventės organizavimui, davė vertingų patarimų, o bendrauti su jomis visada buvo labai smagu. Viskas mūsų šventėje buvo apgalvota, numatyta, suplanuota ir nepriekaištingai sustyguota iki menkiausių smulkmenų. Nekilo jokio, net mažiausio nesusipratimo. Dabar mes net pajuokaujame, kad vestuvių planuotojos pasirūpino ir geru oru, nes, priešingai nei pranašavo sinoptikai, mūsų vestuvių dieną nušvito saulė, o tamsūs lietaus debesys nuplaukė kažkur kitur:).

RITA IR STEPHEN

We would like to thank for the great job they did planning our wedding in Lithuania! As Rita and myself live in the UK, having a wedding planner we could trust and also who understood quickly what we wanted was a must. Not only did they understand what we wanted, they provided loads of ideas most of which we took, that made the day even more special and enjoyable for us and our guests. They also love planning weddings and you cannot help but get caught up in their enthusiasm which makes the planning process far more fun and enjoyable.
As to the day itself, it all happened as it was meant to and both Rita and myself could relax and enjoy the day knowing that everything was being taken care of. This in itself was worth the cost of the wedding planners as you only get married once and the day goes by so quickly. You certainly don’t want to waste time worrying about details and issues on your special day!

JUSTĖ IR DARIUS

Norim dar kartą Jums padėkoti už gražią šventę. Jautėmės tarsi būtume pasakoje...Mūsų pageidavimas buvo - siaurame artimųjų rate kukli, bet įspūdinga akimirka, kurios nesinorėtų užmiršti. Pasirinkdami Jus, tikrai neapsirikome.... Buvo malonu bendrauti. Viskas iki menkiausios smulkmenos buvo apgalvota ir išpildyta, visur jautėsi profesionalumas. Negalime užmiršti pirmojo įspūdžio, atvykus į šventės vietą. Tai buvo, tarsi sapnas iš kurio nesinorėjo pabusti. Gyvuokit ir tobulėkit - tokie mūsų palinkėjimai šauniai Jūsų komandai.

DOVILĖ IR DAINIUS

Mielosios, didelis didelis Jums, AČIŪ už nuostabiai suorganizuotą mūsų šventę. Ačiū už kritiką ir patarimus, kurių dėka buvo sukurtos nepriekaištingos vestuvės. Kiekviena detalė sudarė tobulą visumą. Mes patys nebuvome buvę geresnėse vestuvėse nei savo....Svečių šypsenos ,tėvų džiaugsmo ašaros, kai kurių svečių pavydūs žvilgsniai, pasako daugiau nei paprasti žodžiai, kad padarėte viską be priekaištų. Norime padėkoti ir Evelinai, už puikų koordinavimą ir bendravimą su svečiais, vakaro vedėjui Vytui už „superinę“ programą ir profesionalumą. Linkime Jums sėkmingų darbų, nesibaigiančių idėjų, „protingų“ užsakovų ir daug daug ištvermės. Kurkite, nes jūsų darbai suteikia daug laimės kitiems!

IRMA IR MIKE

The day turned out better than planned thanks for all your careful attention and organisation. This wouldn’t have been possible without your professional help as we live in London, and it gave us peace of mind knowing that your team were diligently making all the arrangements on our behalf.

The whole day went perfectly - from the beautiful ceremony by the river to the traditional dancers „Smilga“ (everyone loved them! They were briliant!) and to the whole evening events. Paulius was an excellent host . Thanks! Also  thanks to your team that attended on the day to make it so effortless and seamless. 

We would not have done our wedding any other way, we were so happy and enjoyed our day. So big big big thank you!

LINA IR KAROLIS

Labai dėkojame Vestuvių šventės už pačią nuostabiausią mūsų šventę. Mes turėjome idėją, Jūs ją įgyvendinote, nepamirštant nei vienos smulkmenos ir nepaisant to, kad laiko buvo iš ties labai nedaug. Vestuvių planavimas buvo tiesiog vienas malonumas, nes žinojome, kad viskas patikimose rankose. Savo šventėje mėgavomės kiekviena akimirka. Svečių nuotaika ir atsiliepimai taip pat patys geriausi. Vestuvių šventei linkime didžiausios sėkmės!

ERNESTA IR TOMAS

Norime nuoširdžiai padėkoti Vestuvių šventės komandai už nuostabų darbą. Šventė praskriejo kaip pasaka.. Viskas praėjo labai sklandžiai, šventės koordinatorės buvo nuostabios,  vakaro vedėjas - sumanus ir šmaikštus, Inga - nuostabi, miela, tikra profesionalė. Tikimės ateityje su Jumis dar susitikti ir bendradarbiauti. Labai rekomenduojame VESTUVIŲ ŠVENTĖS!

AIVARAS IR LARA

Norėtume Jums padėkoti už suplanuotą ir sukoordinuotą šventę. Visa šventė praėjo be jokių nesklandumų. Botanikos sode vieta puikiai parinkta, dekoravimas labai gražus. Pobūvio metu vedėjas ir DJ'us savo darbą atliko puikiai. Šventės svečiai liko sužavėti visa švente! O tai mums, jaunavedžiams, suteikė labai daug džiaugsmo. Koordinatorių rūpestingumas buvo pastebėtas svečių, jie liko labai patenkinti švente. Daug kas atsiliepė apie šventę, kad jautėsi kaip filme :) Dėkui už nuostabią šventę.

ERIKA IR KONSTANTINAS

Jūsų organizuota šventė buvo tiesiog nuostabi! Mes dėkingi už sklandų jos organizavimą ir rūpesčių nebuvimą. Viskas buvo tiesiog aukščiausiame lygmenyje, tame tarpe ir užsakyta aukšta oro temperatūra! Linkime sėkmės šioje nelengvoje, bet labai reikalingoje veikloje!

JURGITA IR ALGIRDAS

Ačiū už mums suorganizuotą šventę. Ji mums tokia vienintelė, sklandžiai praėjusi, o ir mes patys jos metu buvome kaip ne savi, atrodė, kaip sapnuotume ar kad tai ne su mumis vyksta, todėl patys šventėme gana santūriai ir labiau džiaugėmės, kad visiems svečiams taip viskas patiko. Esame labai dėkingi, kad viskuo, del ko tarėmės, pasirūpinote ir mums šventės metu tereikėjo džiaugtis, kad ta diena atėjo ir jaudintis tik dėl to, kad nepradėtų smarkiau lyti. Tik po šventės pradėjome mąstyti, ką galėjome kitaip daryti, bet tik todėl, kad dar taip nedarėme, bet pas kitus pamatėme. Bendrauti mums sekėsi gerai, gal šiek tiek mažokai, bet taip nutiko tik todėl, kad mums pasitaikė intensyvus metas darbe, o po sunkių darbo valandų jau su niekuo nesinori kalbėtis. Šventė, gaila, jau baigėsi, nors ir norėtume pakartoti, jau nebeteks :)

KAROLINA IR ALEKSAS

Dėkojame jums labai už organizaciją, rūpestį ir gerą šventę. Visos minutės buvo suplanuotos, viskas buvo puikiai sugalvota. Visas vakaras praėjo kaip sapnas saldus iš kurio negali pabusti. Vedėjas buvo superinis, muzikantai taipogi. O gražiausia aišku buvo ceremonijos vieta. Tinkamai parinkta ir labai gražiai, santūriai papuošta. Viskas buvo savo vietoje ir savu laiku. Ačiū dar kartą už viską.

IRMA IR GINTARAS

Dėkojame Jums mielosios už Jūsų rūpestingumą, nuoširdumą, draugiškumą, kantrybę, už nuostabias idėjas, prabangą. Mūsų vestuvės mums abiems  buvo pati nuostabiausia šventė, kurią mes prisiminsime ilgam ir  tik tai Jūsų dėka. Neturime net prie ko prikibti, nes viskas buvo idealu: muzikantai, vedantysis, padavėjai, maistas, aplinka, papuošimas.  Tą dieną mes jautėmės patys laimingiausi ir galėjom skirti laiką vienas kitam, nes nereikėjo niekuo rūpintis :-) Ačiū Jums, kad mūsų šventė buvo nepakartojama. P.S.: Dabar lauksime kitos šventės :-)

JOLANTA IR DARIUS

Mielosios, Norime padėkoti už šventę, kurią visą gyvenimą prisiminsime kaip pačią gražiausią ne tik mes, bet ir mūsų svečiai. Ačiū už nuoširdų darbą ir puikią nuotaiką, kurią sukūrėte ne tik mums, bet ir mūsų svečiams. Linkime sėkmės ir neišblėstančio įkvėpimo tolesniuose darbuose. Nuoširdus AČIŪ. P.S. Linkėjimai Vytautui, kuris buvo nepakartojamas :)

AUDRONĖ IR AUDRIUS

Vestuvės - gražiausia gyvenimo diena...tai dienai daugelis iš mūsų ruošiamės nuo vaikystės ir svajojame, kad viskas būtų lyg pasakoje...Drąsiai galime pasakyti - MES buvome toje pasakoje :) Ši šventė buvo ir liks pats įsimintiniausias mūsų gyvenimo įvykis! Už viską norėtume padėkoti Jums...už jų supratingumą, už jų kantrybę, už puikias idėjas, už nuoširdumą ir begalinį norą mūsų šventę padaryti ypatingą...ji buvo tokia ypatinga, kad iki šiol prisiminus kūnu nubėga šiurpuliukas, noras grįžti į tą dieną....AČIŪ JUMS už suteiktą galimybę ateiti visiškai ramiems ir sudalyvauti savo šventėje be jaudulio, be rūpesčių, su gera nuotaika! Programa buvo tokia įvairi ir kupina siurprizų, jog visi svečiai nuo pačių mažiausių iki vyriausių liko laimingi ir iki šiol mini, kad tai buvo pačios geriausios vestuvės...Rašytume dar daug, bet nėra tokių žodžių, kuriais mes apibūdintume savo jausmus...Pasakysime tik tiek...MES JUS MYLIME :)

JULIJA IR ARŪNAS

Be galo dėkingi Jums, merginos!!! Jūsų dėka turėjome nepaprastą šventę, kurią tikrai prisiminsime visą gyvenimą. Pradžioje mes manėme, kad suorganizuoti vestuves galime patys, bet kai pradėjome viską planuoti, supratome, kad be pagalbos neapsieisime. Mums tikrai labai pasisekė, kad suradome jus! Vestuvės buvo nepaprastai gražios, linksmos ir be rūpesčių. Daugelis mūsų svečių sakė, kad tokių vestuvių dar nematė. LABAI, LABAI, LABAI AČIŪ UŽ VISKĄ!!!!

RŪTA IR TOMAS

Ačiū už gražią ir elegantišką šventę iš didžiosios raidės. Nepavargome nė lašo – iš šventės išėjome paskutinai :) Net ir kitą dieną užteko jėgų pokalbiams iki paryčių su draugais prie laužo. Savo vaikams ir anūkams niekada nesakysiu, kad tai buvo šventė „ne Mums, o svečiams“, nes ta diena iš tiesų buvo Mums. Už šią nuotaiką ir jėgas :) esame dėkingi Ingai, kuri visus rūpesčius pasiėmė ant savo pečių, net ir orą nuostabų „užsakė“ :) Nekeisčiau  nei menkiausios šventės smulkmenos. Viskas buvo taip, kaip ir turėjo būti. Ačiū labai.

EVELINA IR MARIUS

Begalinis AČIŪ už pačią šilčiausią ir nuostabiausią šventę. Leidote mums atsipalaiduoti, apie nieką negalvoti ir džiaugtis vienas kitu... Šventė buvo nuostabi ir nepakartojama, svečiai norėtų sugrįžti į tą dieną, o mes patys ją kartotume ir kartotume.....Esate profesionalės! :)

JURGITA IR LIUDAS

Šventė pranoko mūsų lūkesčius. Viskas buvo tikra, gyva, paprasta, o kartu ypatinga ir labai gražu. Ačiū Vestuvių Šventėms už tai, kad pasirūpino visomis detalėmis, už puikią vakaro programą ir lengvą, jaukią atmosferą. Jūs stilingos ir patikimos.

JUSTĖ IR TADAS

Labai labai nuoširdžiai dėkojame Jums už mūsų šventę, kuri iš tiesų buvo pati nuostabiausia! Dėkojame, kad taip mus supratote ir viską suorganizavote dar geriau, nei tai atrodė mūsų svajonėse. Jūsų dėka mūsų pakilios nuotaikos netemdė jokie rūpesčiai, ir buvo labai labai labai linksma! Mums viskas buvo tiesiog idealu :) Taip pat dėkojame ir muzikantams, ir vakaro vedėjui už tai, kad taip smagiai prisidėjo prie šventės ir įsiliejo į ją :) Ačiū :)

RŪTA IR MARIUS

Išsakome didžiausią padėką Jums už surengtą nuostabią mūsų šventę. Ačiū už Jūsų pasiūlymus, mintis ir idėjas, ačiū už patarimus, ačiū už kiekvieną išklausytą mūsų norą ir išpildytus begalinius pageidavimus! Palikę visus rūpesčius Jums, žinojome ir tikėjome, kad šventė bus tokia, apie kokią tik svajojome. Vis prisimename šventines akimirkas žiūrėdami vestuvių fotografijas, nenusakoma jaudulį iškilmingos ceremonijos metu, šventinio vakaro programą ir linksmybes, džiaugiamės matydami šypsenas artimųjų veiduose.
Už didelę pagalbą organizuojant mūsų vestuves, dar kartą tariame Jums didelį AČIŪ!!!

ROLANDA IR AURELIJUS SU ŠEIMA

Mums šventė patiko ir prisiminimuose išliks ilgam. Jei kalbos po šventės ilgai netyla, vadinasi yra apie ką kalbėti. Linkime Jums įvertinus pastebėjimus tobulinti savo darbą ir sulaukti kuo daugiau užsakymų!