Vestuvių planavimas

Kūryba ir drąsa idėjose. Mokėjimas nustebinti. Rūpestis ir atsidavimas. Padrąsinimas, kai reikia. Kritika, kai jos nesitiki. Įžvalgos, apie kurias nebūtum pagalvojęs. Atsipalaidavimas ir skrydis Tą dieną aukščiau dangaus. Ramybė ir saugumas visos planavimo kelionės metu... Tiek ir dar daugiau nuostabių žodžių mes girdime kaskart iš jaunųjų vestuvių dieną.
Vestuviu planavimą su mūsų komanda renkasi poros, vertinančios kokybę, profesionalumą, laiką ir rezultatą. Sukurkime kartu Tavo stebuklų dieną!

Pasirengimas vestuvių planavimui:

Žingsnis I:
Pirmoji konsultacija: Susipažinimas ir pokalbis apie Jūsų vestuves. Jo metu išsamiai pristatome įmonės teikiamas paslaugas, aiškinamės ir analizuojame jūsų poreikius, finansines galimybes, vizijas ir svajones. Išsamiai aptariame mūsų paslaugų teikimo tolimesnę eigą, sąlygas ir įkainius. Ši pirmoji konsultacija – nemokama, išskyrus atvejus, kai vestuves jaunieji planuojasi savarankiškai.

Žingsnis II:
Jauniesiems apsisprendus bendradarbiauti (užsakyti įmonės teikiamas paslaugas), pagal išrašytą įmonės sąskaitą-faktūrą atliekamas Užstato mokėjimas į įmonės sąskaitą, kuris taip pat patvirtina, jog pirmame susitikime aptartos sąlygos ir bendradarbiavimas yra tinkamas ir abiems šalims priimtinas. Pagal LR įstatymus, pasikeitus poreikiams ir/ar aplinkybėms, Užstatas nėra gražinamas ir yra vadinamas “pinigų suma ar daiktas, kurį viena sutarties pusė palieka siekdama padengti galimas netesybas ar užtikrinti, kad sudarys sutartį ateityje, o Užstato pateikėjui nevykdant įsipareigojimų ar atsisakius sudaryti sandorį, visas užstatas lieka pas kitą pusę." Jeigu sutartis sudaroma, Užstatas įskaitomas į vestuvių biudžeto sąmatą.

Žingsnis III:
Po Užstato mokėjimo, remiantis pirmame susitikime išsakytais poreikiais, planuojamas antras susitikimas, kurio metu pristatomas parengtas detalus šventės scenarijus (vienas arba keli), išsamus planuojamas biudžetas (vienas arba keli var.), aptariami galimi biudžeto optimizavimo variantai. Pasiūloma keletas pobūvio vietų vestuvėms bei kiti galimi šventės paslaugų teikėjai. Aptariame/pasiūlome galimas šventės dekoravimo ir floristikos paslaugas, jų apimtį bei galimas šios srities biudžeto optimizavimo galimybes. Šio susitikimo metu pristatyta informacija perduodama jūsų analizei, pasiūlymams, papildymams ir pageidavimams išreikšti.

Žingsnis IV:
Jauniesiems išnagrinėjus ir pasirinkus konkretų scenarijų bei vestuvių biudžetą sudaroma sutartis, kurioje galutinai apsprendžiamos visos išlaidos, paslaugų apimtys bei bendradarbiavimo principai.