Vestuvių popietė

new
Įprastai, po iškilmingos santuokos ceremonijos vestuves švenčiame restorane ar sodyboje su nakvyne, o kartais ir antros dienos šventės pratęsimu. Tačiau tokia tradicinė vestuvių šventė šiandien atitinka ne visų jaunųjų poreikius.
Siekdamos sužadėtinių pasirinkimui pasiūlyti daugiau nei vieną vestuvių eigos scenarijų pristatome jaunųjų tarpe vis labiau populiarėjančias spalvingas ir jaunatviškas vestuvių popietes. Tai puikus sprendimas poroms, norinčioms pasidžiaugti santuoka su draugais bei artimaisiais, neišplečiant jos į kelių dienų renginį.
Sužinokite daugiau, kas yra vestuvių popietė

Vestuvių popietė. Kas tai?

Po iškilmingos santuokos ceremonijos bažnyčioje ar gamtoje, jaunieji kartu su svečiais smagiai praleidžia popietę jaukiame gamtos kampelyje, vaišinasi užkandžiais, atsigaivina čia pat gamtoje suplaktais gaiviais kokteiliais, patiektais su daug grūsto ledo, ragauja skaniausių desertų. Vedėjas ir dj pasirūpina svečių užimtumu ir muzika, o laisvu nuo pramogų laiku jaunieji su svečiais fotografuojasi specialiame kampelyje, sukurtame pagal šventės tematiką ar tiesiog jaunųjų norus.

Jaunųjų pasitikimas su duona ir druska, tėvų palaiminimas, šeimos židinio įteikimas, jaunųjų šokis, puokštės metimas, torto raikymas – dažniausiai pasitaikantys ištikimybės seniesiems papročiams simboliai yra neatsiejama šventės dalis ir vestuvių popietėje. Naujų ir senų tradicijų sąmyšis daro šventę eklektiškesnę.

Tokios neįprastos ir smagios popietės, įprastai trunkančios nuo 14.00 iki 21.00 valandos, neretai vainikuojamos šokiais po atviru dangumi. Šventė būna labai jaunatviška ir įsimintina. Joje netrūksta nei linksmybių, nei įspūdžių. Pasibaigus popietei jaunieji keliauja į restoraną romantiškai vakarienei dviese arba su tėvais, o kitą dieną iškeliauja į povestuvinę kelionę.

Vestuvių popietei siūlome:

 • Tinkamą popietei ir ceremonijai vietą.
 • Kupolo arba arkos nuomą (pagal poreikį) išvažiuojamai santuokai gamtoje.
 • Jei reikia - ceremonijos vedėją, gongų muziką, paruošime detalų ceremonijos eigos scenarijų.
 • Pasiūlysime maisto, gėrimų tiekėjus, atstovausime Jus derinant šventinį meniu.
 • Dekoruosime Jūsų vestuves, sukurdami skoningą ir vientisą šventės stilių. Pasirūpinsime Jūsų ir svitos puokštėmis, papuošime popietės vietą: sukursime puokštes, meninį desertų/ vaisių/ sūrių stalą.
 • Sukursime stilizuotą foto sesiją Jūsų šventei.
 • Parengsime detalų Jūsų vestuvių šventės planą, apimantį santuokos ceremoniją, popietę, specialiai Jums sukursime turiningą popietės programą.
 • Pasirūpinsime skoninga muzika, pasiūlysime talentingus vakaro vedėjus, kalbančius lietuvių, anglų, rusų kalbomis bei patyrusius šventės koordinatorius.
 • Rekomenduosime patikimus specialistus Jūsų šventės filmavimui ir / ar fotografavimui.
 • Patarsime kur įsigyti / užsisakyti žiedus, vestuvinius drabužius ir aksesuarus. Rekomenduosime geriausius visažistus ir stilistus.
 • Padėsime užsakyti kvietimus.
 • Sudarysime išsamų vestuvių popietės biudžetą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

Galimas atskirų paslaugų teikimas: tik popietės programos (vedėjo ir DJ paslaugos), tik popietės koordinavimo, tik aplinkos dekoravimo, tik išvažiuojamos santuokos organizavimo ir pan.

Teikiame individualias konsultacijas, norintiems vestuves planuotis savarankiškai.

Pasitikime vestuves su šypsena!

REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI

© Vestuviusvente.lt, 2015 Sprendimas: ATO Digi