Patarimai organizuojant saugias vestuves

Patarimai organizuojant saugias vestuves

Patarimai organizuojant saugias vestuves

Nors šiandien daugelis žmonių jau yra pasiskiepiję nuo corona viruso, pasaulinė pandemija niekur nedingo. Per pastaruosius metus turėjome išmokti gyventi kitaip -be renginių ar festivalių. Šiuo metu renginiai sugrįžę, tačiau virusas ir toliau bujoja, situacija vėl blogėja. Daugeliui vestuves organizuojančių porų kyla klausimas: ką daryti, kad šventė apskritai įvyktų ir būtų saugi?

Mažinkite svečių skaičių

Sudarykite konkretų svečių sąrašąir kvieskite tik tuos žmones, kurie Jums yra patys artimiausi. Atminkite, kad visuomet yra galimybė vestuves transliuoti nuotoliniu būdu žmonėms, kurie šventėje nedalyvauja. Svarbu suprasti, kad kuo daugiau žmonių bus renginyje, tuo daugiau galvos skausmoJums, aiškinantis ar tikrai kiekvienas dalyvaujantis svečias yra prasirgęs, pasiskiepijęs arba turi galimybių pasą, o jei pastarųjų neturi -registruoti testavimui. Be to, jei svečiai atvyksta iš užsienio -teks aiškintis/padėti jiems išsiaiškinti ir apie galimybes atvykstant į mūsų šalį, ir/ar būtinybę karantinuotis tiek atvykus, tiek grįžus.

Švęskite trumpiau

Pandemijos metu rinkitės kitokį vestuvių formatą. Šventė nebūtinai turi vykti su nakvyne ir trukti kelias dienas. Gerai organizuota vestuvių popietė, trunkanti nuo kelių valandų iki pusdienio, arba vieno vakaro šventė be nakvynės džiugins nemažiau.

Neplanuokite vestuvių užsienyje

Kad vestuves pavyktų suplanuoti maksimaliai sklandžiai ir jos įvyktų, rinkitės jas švęsti Lietuvoje. Išvengsite papildomo streso planuojant savo ir artimųjų skrydžius, nuolat sekti ir rinkti greitai besikeičiančią informaciją apie galimybes išvykti/grįžti. Pandemijos metu gali nutikti taip, kad planavimo metu situacija kelionei bus palanki, o šventei artėjant epidemiologinė situacija jau bus pasikeitusi, dar blogiau, jei ji netikėtai ir stipriai pasikeistų jums jau švenčiant vestuves.

Turėkite alternatyvą

Jei nenorite tikrinti ar į šventę pakviesti svečiai turi galimybių pasą, šventę organizuokite atviroje lauko erdvėje (jei leidžiama), arba numatykite tokią galimybę kaip planą B, jei epidemiologinė situacija staiga blogėtų. Tikėtina, kad šventei lauke svečių skaičius nebus arba bus mažiau ribojamas, o atvira erdvė dėl siaučiančio viruso bus kur kas saugesnė alternatyva uždaroms. Tiesa, organizuojant vestuves lauke teks pasirūpinti tokiai šventei reikalinga įranga, o tai tikrai kainuos daugiau.

Nepamirškite dezinfekcinių priemonių

Karantinas išmokė atsakingai žiūrėti į higieną -nuolat plauti ir dezinfekuoti rankas.Jūsų vestuvėse tiesiog privalo būti: A) punktai su dezinfekcinėmis priemonėmis, arba brangesnė alternatyva B) -kiekvienam šventės svečiui įteikiama dovanėlė su dezinfekcinio skysčio buteliuku. Šiandien be šių dalykų Jūsų šventė vykti nebegali.

Kiekvienam svečiui paruoškite atskirą lėkštę

Įprasta, kad vestuvėse dažniausiai būna serviruojamas ir švediškas stalas. Pandemijos metu patartina organizuoti individualų porcijinį maitinimą.

Ieškokite pagalbos

Pandemijos metu rekomenduojama samdyti pagalbą vestuvių planavimui. Daugelis patarimų randamų internete, kurie gelbėdavo planuojant šventę savarankiškai anksčiau nebetenka prasmes. Pasaulis pasikeitė, pasikeitė ir vestuvių planavimas. Profesionalai, kasdien dirbdami šį darbą, jau žino ir turi daugybę patarimų, pasiūlymų kaip įgyvendinti šventę šiuo laikotarpiu. Net jei ir ištiktų ekstra pandeminė situacija, su pagalba jausitės ramiai ir saugiai -šiandien planavimo įdirbis, žinios ir įgūdžiai, tampa itin vertingi.

Vestuvių paslaugų paketai

Rinkitės lengvą ir patogų būdą vestuvių planavimui. Jei vis dėl to norite planuoti šventę patys, rinkitės galimybę užsisakyti pilną vestuvių paslaugų paketą vienu mygtuko paspaudimu. Jums beliks pasirūpinti drabužiais. Toks savarankiškas vestuvių planavimo būdas bus saugus ir ramus, nereikalaujantis iš jūsų žinių, įdirbio, darbo ir laiko, o šventės rezultatas bus kokybiškas ir sklandus -šventėje dirbs patyrusi, darni ir susidirbusi komanda. Be to, užsakyti paketą yra ženkliai pigiau, nei nusamdyti visus reikiamus paslaugų teikėjus atskirai.

Mažiau yra daugiau

Stenkitės planuoti šventę kuo paprasčiau. Atsisakykite bet kokių rizikų, sudėtingų sprendimų ir iššūkių. Rinkitės tai, kas patikrinta, patikima ir veikia. Planuojant būkite perdėtais realistais, ne svajokite, kad pandemija kažkur tiesiog pradings. Šiandien pasaulis gimsta iš naujo, todėl įprasti planavimo būdai nebeveikia. Vestuvės ir jų planavimas tikrai yra kitokie, nei buvo vos prieš keletą metų.