Kiek kainuoja vestuvių planavimo paslaugos?

Kiek kainuoja vestuvių planavimo paslaugos?

NĖRA STANDARTINĖS KAINOS

Vestuvių planavimo kaina priklauso nuo to, KO jaunieji pageidauja, kokios apimties darbą atliks planuotoja, todėl standartinio kainoraščio nėra. Tik įvertinus sužadėtinių poreikius, galima pasakyti, kiek kas kainuotų, tame tarpe ir planavimo darbo kainą.

VESTUVIŲ BIUDŽETAI

Kokia Jūsų šventės data? Kiek svečių bus šventėje? Su nakvyne/ be nakvynės? Sodyboje, viloje, o gal išpuoselėtame dvare? Iš kokio miesto esate Jūs? Iš kokio Jūsų svečiai? Kaip atvyksite į šventę? Ar svečių tarpe bus užsieniečių? Ar reikes rūpintis jų kelione? Kokios santuokos norėsite? O jeigu lietus? Ir daugybe kitų klausimų - visų surašyti neįmanoma ir visi jie - labai svarbūs planuojant šventę ir biudžetus. Visa tai įtakoja paslaugos paketo dydį bei darbo kainą. Galima vestuves suplanuoti ir taupiai, ir vidutiniškai, ir prabangiai. O kaip norėsite Jūs?

KLAIDINGI ĮSITIKINIMAI

Ne planavimo paslaugos kaina lemia vestuvių galutinį biudžetą, o pasirinktos vestuviu planuotojos patirtis ir žinios. Pagal atliktus paskaičiavimus investicija į “Vestuvių šventė” planavimo paslaugas atsiperka 100% plius tokios pat vertės gaunamų bonusų. Todėl vestuvių planuotojos "etatas" “Vestuvių šventė” jauniesiems netampa tik "papildomomis išlaidomis" jų vestuvių biudžeto eilutėse.

BONUSAI

Bendradarbiaujame su daugybe paslaugų teikėjų visoje Lietuvoje. Šių ryšių ir patirties dėka jauniesiems galiu suteikti papildomas nuolaidas kitoms paslaugoms, būtinoms vestuvėse. "Vestuvių šventė" jaunieji gauna ne tik aukštą paslaugos kokybę ir pagalbą planuojant šventę nuo a iki z, bet ir tam tikras nuolaidas, rezultate - dvigubą naudą.

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ?

Renkantis planuotoją rekomenduočiau atidžiai peržiūrėti paslaugos teikėjo atliktus darbus - realių vestuvių galeriją. Išsirinkę patikusius - pasikalbėkite gyvai. Rinktis vestuvių planuotoją susirašinėjant el.paštu pradedant kainos klausimu– neteisingas sprendimas. Pagrindinis pasirinkimo kriterijus turėtų būti ne kaina, o vestuvių planuotojos patirtis ir žinios, kurių dėka jausitės saugūs, nepriekaištingai suplanuosite ne tik savo biudžetą, bet ir vestuves.

KADA UŽSAKYTI VESTUVIŲ PLANUOTOJOS PASLAUGAS?

Vestuvių planavimo paslaugas rekomenduotina užsakyti likus iki šventės 1,5 -1 metams. Vėliau mažėja kokybiškas paslaugas teikiančių teikėjų ir laisvų datų pasirinkimas.