Straipsniai

 • IŠVAŽIUOJAMOJI SANTUOKA GAMTOJE

  Kur svajojate tuoktis? Civilinės metrikacijos salėje, bažnyčioje, o gal su brangiais prisiminimais susijusioje vietoje? Ar žinote, kad Lietuvoje yra galimybė žiedus sumainyti ten, kur širdis geidžia? Apie išvažiuojamąją santuoką pasakoja Lietuvoje viena pirmųjų pradėjusi rengti tokias ceremonijas „Vestuvių šventė“ planuotoja, floristė-dekoratorė Inga Klimienė.

  Skaitykite daugiau..
 • Nuo ko pradėti planuoti vestuves?

  *PLANUOTI PATIEMS AR SAMDYTI VESTUVIŲ PLANUOTOJĄ?*

  Skaitykite daugiau..
 • KIEK KAINUOJA VESTUVIŲ DEKORAVIMO IR FLORISTIKOS PASLAUGOS?

  1. „Labai žaviuosi Jūsų darbais ir sudomino kainos. Kiek kainuotų dekoruoti vestuves?“ 2. „Gal galėčiau sužinoti Jūsų įkainius?“ 3. „Norėčiau sužinoti, kiek kainuoja vestuvių dekoravimas?“

  Skaitykite daugiau..
 • Elenos ir Jevgenij vestuvės

  *KADA IR NUO KO PRADĖJOTE PLANUOTI VESTUVES? KIEK LAIKO PLANAVOTE? KAS BUVO SUNKIAUSIA? KAS MALONIAUSIA?*

  Skaitykite daugiau..
 • NUO KO PRADETI PLANUOTI VESTUVES IR KADA?

  Galima pastebėti, kad labai daug porų jau pradėjo planuoti 2016 m. vyksiančias vestuves. Jaunieji vis dažniau užsako vestuvių planavimo paslaugas likus iki šventės 1,5 metų. Tad jei ketinate tuoktis kitais metais, pats laikas išsirinkti savo vestuvių planuotoją jau DABAR, kuriai patikėsite visus šventės rūpesčius.

  Skaitykite daugiau..
 • PAMOKĖLĖ DĖL VESTUVIŲ FLORISTIKOS IR DEKORAVIMO

  Kaip ir kasmet, atėjo metas, kai sulaukiu daugybės Jūsų laiškų su prašymais dekoruoti šventę. Bėda ta, kad dažniausiai neturiu KĄ į juos atsakyti, nes... NEMOKATE pateikti klausimų! Turite suprasti, kad dekoravimo sfera yra itin neapibrėžta. Tai nėra parduotuvė, kur pardavėja Jums gali pasakyti, kiek kainuoja pienas... Šventės dekoravimas ir floristika – labai subtilus, asmeniškas dalykas, kuriame tik išgirdus Jūsų lūkesčius galima pasakyti, kiek kas gali kainuoti, o taip pat atsakyti, kiek gali kainuoti dekoravimo paslaugos (tikiuosi, nebereikia aiškinti, kodėl ji turi kainą? Jeigu taip – leiskite žinoti –paaiškinsiu). Mes, floristai / dekoratoriai, taip pat žinome, kad rengiate mums „konkursus“ išsiųsdamos tą patį 1-2 sakinių laišką beveik kiekvienam iš mūsų (ne tik Jūs bendraujate tarpusavyje, bet ir mes). Ir nors kiekvienas iš mūsų skiriame laiko atsakydami į Jūsų laiškus nepaliaujamai stebimės Jūsų klausimais ir bendravimo maniera. Bet apie viską iš eilės. Norėdama išsklaidyti miglą šioje sferoje patarsiu, ką būtina mums žinoti, kad galėtume Jums pateikti tikslesnius atsakymus, kurių iš mūsų Jūs ir tikitės:

  Skaitykite daugiau..
 • VESTUVIŲ PLANAVIMO KONSULTACIJAI SAKOMA „TAIP!“

  „Maloni, draugiška, paslaugi ir savo darbą išmananti moteris! (...) Gavome patikrintus kontaktus ir labai daug naudingų, praktiškų patarimų. Po konsultacijos labai palengvėjo ir viskas tapo aiškiau. Jei norite sutaupyti savo laiko ir gauti daug idėjų, šias paslaugas rekomenduoju visoms būsimoms nuotakoms! (...) Dalyvaukite konsultacijoje su būsimais vyrais, nes vėliau bus lengviau rasti bendrą kompromisą, planuojant savo šventę. Labai Jums, Ingute, dėkojame už patarimus!“ – rašo man Ieva. 

  Skaitykite daugiau..
© Vestuviusvente.lt, 2015 Sprendimas: ATO Digi