Vestuvių verslo mokykla

Mokykis. Siek. Tobulėk. Būk geriausiu!

 skelbimas2

 

Mokyklą remia:

 

Vilniaus miesto savivaldybė
CITY OF VILNIUS WHITE RGB
Patvirtinta Lietuvos Švietimo Ministerijos
sv

 

 

 

Tikslai:

 

 • Parengti kvalifikuotus vestuvių paslaugų teikėjus, kurie galėtų teikti savo paslaugas vestuvių verslo srityje itin kokybiškai ir profesionaliai.
 • Auginti vestuvių verslo paslaugų teikėjų autoritetą bei poreikį kokybiškoms paslaugoms sužadėtinių tarpe (rinkoje).

 

Būkite savo srities meistrai! Kviečiame mokytis:

 

 • Mokymų trukmė: kiekvienos srities skirtinga, bet visi mokymai NĖRA "greiti kursai" (1-3-10 dienų)
 • Sėkmingai baigus mokslus, išduodamas “Vestuvių verslo mokyklos” baigimo pažymėjimas.

 

            Jau dabar:
 • Vestuvių planavimo, koordinavimo;
 • Vizažo meno;
            Netrukus:
 • Fotografijos;
 • Floristikos dizaino meno;
 • Ateityje mokysime ir kt. vestuvių sričių meistriškumo.

 

Mokiniai. Kodėl verta mokytis "VVM"?

 

Mokykloje mokosi įvairių vestuvių sričių specialistai. Pradedantys ir pažengusieji. Visus juos vienyja NORAS ateityje savo paslaugas teikti TIK profesionaliai ir NENORAS mokytis iš savo klaidų ar kurti verslą bandymo būdu. Be to jie nenori dirbti sudėtingo ir atsakingo darbo nemokamai, už pusę kainos ir t.t. vien tik todėl, kad pradėję dirbti dar neturi, arba turi mažai patirties. Mokiniai, "Vestuvių Verslo Mokykloje" įgyję žinių, savo veikloje tampa labiau savimi pasitikintys, o jėgas yra išbandę ne vienoje praktikoje.

Jeigu ir Jūs norite kelti ne tik savo asmeninę srities profesinę kvalifikaciją bet ir bendrame šalies kontekste - kviečiame MOKYTIS.

 

Mokytojai "VVM" susipažinkime:

 

Mokyklos dėstytojai - patyrę įvairių vestuvių sričių specialistai. Kadaise patys buvę naujokais, šiandien tapę tikri profesionalai, turintys ne mažiau nei dešimt metų darbo stažą. Visi jie susibūrė šioje mokykloje, norėdami pasidalinti savo ilgamete patirtimi ir praktika bei išugdyti naująją profesionalų kartą.

 

Dekoratores-foto.jpg
INGA KLIMIENĖ
Daugiau nei dešimtį metų planuojanti vestuves, vestuvių planuotoja, floristė -dizainerė/dekoratorė. "VVM" moko vestuvių planavimo / koordinavimo profesijos. Plačiau.
Ingos požiūris: "Norėčiau, kad vestuvių planuotojų, dekoratorių ir floristų kiekis Lietuvoje ne sparčiai didėtų, o profesionalėtų."
Ana
ANA PROCENKO
Profesionali vizažistė, šukuosenų meistrė, "MUD magazine" vadovė ir įkūrėja, dirbanti šioje srityje apie dešimtmetį. "VVM" moko vizažo meno. Plačiau.
Anos požiūris: "Šiam menui dedikuoju savo gyvenimą. Myliu savo moteris ir visada stengiuosi atskleisti jų grožį." (Skaityti toliau)

 

Pradžia. Vestuvių rinkos apžvalga

 

Lietuvoje profesionalus vestuvių planavimas prasidėjo daugiau nei prieš dešimtmetį. Tuomet atsirado ir pirmieji organizatoriai-vestuvių planuotojai. (Skaityti toliau)

Ši profesija turbūt buvo sekanti po senųjų, visiems įprastų vestuvių paslaugų teikėjų: muzikantų, fotografų, video, suknelių nuomos salonų, floristų ir kirpėjų...Tiek tereikėjo anuomet paslaugų.

Per pastaruosius dešimt metų keitėsi ne tik sužadėtinių poreikiai, bet ir pati vestuvių rinka. Didėjo paklausa bei pasiūla, kito ir augo pačios vestuvių šventės kriterijai bei supratimas kokia šventė turėtų būti iš esmės. Atsirado ir naujų vestuvių profesijų: dekoravimo, vestuvių dienos koordinavimo, konsultacijų, įvairių šou ir t.t., o kai kurios sritys ėmė ir nykti, neteko populiarumo...

Šiandien mūsų mažoje šalyje vestuvių rinka jau išaugo į didelę ir konkurencingą aplinką kiekvienoje vestuvių verslo srityje. (Slepti)

 

Šiandien. Kas vyksta rinkoje?

 

Per pastaruosius daugiau nei kelerius metus pastebimas ryškus antplūdis jaunų žmonių, siejančių save su šia sritimi. Kasdien atsiranda vis nauji fotografai, videografai, planuotojai, dekoratoriai, floristai, vedėjai, koordinatoriai, vizažistai ir kt., bandantys laimę...(Skaityti toliau)

Vieni galvojantys, kad tai - paprastas ir lengvas būdas užsidirbti pinigų (jie labai klįsta), kiti -turintys rimtus ketinimus, nebijantys darbo, norintys mokytis pas profesionalus, nes nori patys tokie būti ir daugiau. (Slepti)

 

Kodėl "Vestuvių Verslo Mokykla"?

 

Mokyklos gimimą paskatino ta pati besikeičianti rinka ir poreikiai. (Skaityti toliau)
 • Kasdien nevaržomai augant vestuvių paslaugų teikėjų kiekiui rinkoje vis dažniau sužadėtiniai susiduria su nekokybiškas paslaugas teikiančiais paslaugų teikėjais. Jie nusivilia, tą nusivylimą perduoda kitiems ir neigiamos emocijos, o neretai ir požiūris, sukasi kaip užburtas ratas.
 • Šiandien sužadėtiniams jau sunku atskirti kas yra kas, o pradėję planuoti vestuves dažnai nebežino ką daryti- rinka pilna VISKO ir VISAIP dirbančių. Stebėdami štai tokią situaciją rinkos senbuviai jau keletą metų iš eilės ieškojo būdų kaip pagerinti/pakelti bendrą paslaugų kokybę vestuvių rinkoje, kaip apsaugoti sužadėtinių šventę nuo klaidų, kurias neišvengiamai daro pradėję dirbti naujokai, dėl žinių ir patirties trūkumo.
 • Patirtį turinčių specialistų šiandien yra ženkliai mažiau nei naujokų, todėl ir bendras paslaugų kokybės lygis yra prastesnis nei norėtųsi. Analizuodami susidariusią situaciją radome tik vieną būdą - dalintis patirtimi, žiniomis bei mokyti jaunąją kartą. (Slepti)

 

Kodėl verta mokytis vestuvių planavimo?

 

Pradėjus savarankiškai dirbti, mokykloje įgytų žinių ir praktikos dėka, darysite mažiau klaidų, mažės tikimybė nepatenkintų Jūsų paslaugomis klientų bei skundų, galinčių padaryti rimtą žalą Jūsų veiklai. (Skaityti toliau)
 • Kvalifikuotas specialistas / profesionalas visada uždirba daugiau.
 • Įgytų žinių, patirties ir praktikų dėka įgysite pranašumų konkrencinėje aplinkoje - lengviau parduosite savo paslaugą.
 • Kvalifikuota vestuvių planuotoja turi didesnį autoritetą klientų tarpe –lengviau dirbti.

 • Klientai gavę itin kokybišką ir profesionalią paslaugą keičia pasenusius stereotipus (viską galiu pats pasidaryti), todėl jie rekomendacijomis „augina“ būsimų jaunųjų poreikį vestuvių planuotojo „etatui“ savo vestuvėse. Kitaip tariant - turėsite daugiau darbo. (Slepti)

 

Vestuvių planavimo rinkos statistika.

 

Norite planuoti vestuves? Ruoškitės didžiulei konkurencijai labai mažoje rinkoje. Paanalizuokime statistiką kartu: (Skaityti toliau)

 

Studijų programos

 

Vestuvių planavimo programa Vizažo menas planuotojams Vizažo menu programa “Profesionalus vizažas”

Kontaktai

"Vestuvių Verslo Mokykla"
Tel. / Facetime / Wiber:  +370 659 20134
El. paštas: info@vestuviumokykla.lt

www.vestuviuverslomokykla.lt

Test
REGISTRUOKITĖS KONSULTACIJAI
© Vestuviusvente.lt, 2015 Sprendimas: ATO Digi