Atsiliepimai

 • Aušra ir Robertas

  Ateina žmogus į tavo gyvenimą..Lyg ir svetimas, lyg ir nepažįtamas. Bet tas žmogus tau sukuria tokią šventę, kuri virpins širdis visą likusį gyvenimą. Mes buvom pasakoje, o jos fėja buvai Tu, brangioji Inga. Nuo pat pirmo mudviejų pokalbio labai tavimi tikėjau ir Tu niekada nenuvylei. Tik visada viską pranokai.

  Ačiū Tau, už tobula šventę. Ačiū už nuostabius žmones, kuriuos aplink mus su Robertu subūrei... Jie atnešė į mūsų dieną tiek gėrio ir grožio. Tu rūpinaisi kiekvena šventės detale, mudvi kartu net suknelės karoliukus rinkomės... Gi viskas buvo taip svarbu! Aptarta bei sudėlioto iki kiekvienos smulkmenos. Kiekvienas tavo patarimas buvo aukso vertės.

  Mudu su Robertu mėgavomės kiekviena šventės akimirka. Nejautėme nuovargio bei streso, nes visus rūpesčius išspręsdavai tu, mūsų šventės fėja.

  Ačiū tau už rūpestį bei už didžiulę meilę mūsų šventei. Laikui bėgant gal ir išsiskirs keliai, gi taip nutinka... Bet mudu niekada taves nepamiršim! Visą gyvenimą liksim tau dėkingi!

  Aušra ir Robertas

 • Ineta ir Martynas

  Dar kartą norim padėkoti už nuostabią, tobulą šventę! Labai džiaugiamės įspūdžiais! Viskas buvo nuostabu!

  Ineta ir Martynas

 • Lina ir Renaldas

  Pagaliau atsipeikėjom nuo patirto vestuvių malonumo J Gyvenimas tęsiasi! Dar kartą norim padėkoti už sukurtą mūsų pasaką. Svečiai gėrėjosi ir sakė labai daug komplimentų sukurtoms gėlių kompozicijoms. Mes patys jautėmės kaip filme, kurio pagrindiniai veikėjai buvome mes J

  Neseniai atšventėm jau mėnesiuką, kaip susituokę :-) visai fainai būti vyru ir žmona! Kažkaip greitai “įšokom” atgal į vėžes, kibom į darbus, atrodo niekas nepasikeitė, gyvenimas teka sena vaga. Tik pažiurėjus nuotraukas ir video, vėl visi išgyvenimai atgimsta. Buvo nuostabi mūsų šventė, kuri prabėgo akimirksniu. Nekantrauju pamatyti video ir pamatysti save iš šono :-).

  Ir pagaliau, sulaukę nuotraukų galime vėl pasidžiaugti neišdildomais prisiminimais apie mūsų šventę. Dekoracijų grožis, viskas gražiai suplanuota nuo A iki Z  - visa tai neleidžia pamiršti šios dienos. Esam labai laimingi, patenkinti viskuo, jautėmės lyg pasakoje. Viskas buvo super! Dar kartelį dėkojam ;-)

  Aš vis stebiu Jūsų, Inga, darbus ir grožiuosi.. Ir vėl noriu vestuvių! :-D

  Šilčiausi linkėjimai nuo Bugių šeimynos ;-)

 • Greta ir Aleksandras

  Ačiū Inga už patį gražiausią šventės dekorą, už skaniausią desertų stalą, už visus patarimus ir pagalbą! Esame be galo dėkingi už šį sukurtą grožį! :) Ačiū Ingute!!! Jūs nuostabi!

  Greta ir Aleksandras

 • Irmantas ir Ingrida

  Prisipažinsiu jums visiems, kad buvau kitokia mergaitė nei dauguma. Niekada nesvajojau apie vestuves. Net žaidžiant "namus" su draugėmis nesirinkdavau tokių vaidmenų kaip "mama" ar "tėtis". Man patikdavo būti vaiku. Tad svajonių vestuvių aš susikūrusi savo mintyse neturėjau. Nežinojau, kaip turėtų atrodyti mano suknelė, kokios gėlės turėtų būti, bei koks desertų stalas bus. O apie visas kitas smulkmenas, net nekalbu.

  Bet taip jau nutiko, kad pasimaišė man po kojomis mano vyras ir dar išdrįso po metų draugystės priklaupti ant kelio. Jau po dviejų savaičių nuo sužadėtuvių pradėjome kalbėtis apie savo šventę. Nuspręndėme, kad ta šventė turi būt tik mudviejų ir tik patys artimiausi žmonės turi joje dalyvauti. O kaip gi sukurti tokią šventę? Tada prasidėjo paieškos. Ir jos buvo visai neilgos. Net gi labai trumpos. Ir mes radome, tai ko ieškojome.

  Radome Ingutę. Nuostabų, šiltą, švytintį laime bei be galo mielą žmogutį. Ją nors prie žaizdos glausk, tau visai neskaudės. Jinai mūsų padrikas mintis sudėjo taip, kaip nebūtume susapnavę. Jos kurybingumui ir fantazijai nėra ribų. Ji atsidavė mums ir mes ja pasitikėjome 100%. Visiškai dėl nieko nesijaudinome, nes žinojome, kad esame gerose rankose.

  Pagaliau mūsų taip laukta šventė įvyko. Ir ji buvo nuostabi. Buvo be galo gražu, jauku ir šilta. Ore tvyrojo Meilė. Pats dangus džiaugėsi už mus. Juk buvo taip gražu! Trūko tik vieno dalyko - laiko. Atrodė, kad diena tik spėjusi prasidėti jau ir pasibaigė. Bet tos dienos jausmais ir nuotaikomis gyvensime dar ilgai.

  Ačiū Ingute už mūsų nuostabią šventę. Kad šitaip niepriekaištingai viską sudeliojai. Ačiū už tavo nuostabią komandą, kuri buvo tokia nepakartojama. Prisiminsime mes jus amžinai. Jūs esate nuostabūs. Galėtume dėkoti ir dėkoti, nes nei milijono AČIŪ neužteks mūsų dėkingumui išreikšti. Mes jūsų labai pasiilgome.

  Su meile, Ingrida ir Irmantas Spiriai.

 • Eglė ir Vytautas

  Mums labai patinka SPALVOS ir vestuves........RUDENĮ! ❤

  Ar esate kada matę tobulesnius, idealesnius ir elegantiškesnius stalus? Tai buvo mano viena didžiausių svajonių ir ją lengvai išpildė Inga  Na, bet jūs pažiūrėkite kas išėjo - stulbinančiai gražu!  Aš, tiesą sakant, iš vis negalėjau įsivaizduoti rezultato, bet visiškai pasitikėjau tavimi, Inga,  ir ne veltui!!!!  Išpildyta mano svajonė   Ta diena tikrai primena pasaką  

  Eglė ir Vytautas

 • Vilma ir Phillip

  Iš visos Širdies Dėkoju Inga, tau, už nepaprastą darbą. Sukūrei neišdildomo įspūdžio šventę, kuria su savo svečiais prisiminsime su didžiausiu džiaugsmu.

  Pradėjome bendrauti beveik prieš 2 metus. Su vyru nežinojome ko norime, o tu, Inga, buvai pilna idėjų ir iškart turėjai viziją kaip atrodys mūsų šventė, nes supratai mus iš pusės žodžio!

  Per tą laiką susibendravome be galo artimai. Tu tapai man drauge, o kai reikėjo buvai ir griežta- kaip mama. Nesigailiu nė minutės, kad atsidavėm į tavo rankas. Jaučiausi karaliene savo šventės dieną. Turbūt žodžiais sunku apibūdinti dėkingumą, kurį tau, Ingut, jaučiame.

  Didelis ir Nuoširdus Ačiū!!! Jūsų komenda nereali!! Mylim ir siunčiam daug daug bučkių!!

   Vilma ir Phillpi

 • Arūnė ir Emilijus

  Dar vakar truputį šventė tęsėsi, o šiandien jau grišim į realybę :)

  Mačiau diskusijas facebook dėl mūsų šventės dekoro :))) Buvo tooobula, ačiū !  Juk mes žinojom, kad pasirinktas mūsų šventės koloritas - tikrai ne masei žavėti :)) Kas supranta  - tam gražu :) Aš, kai žiūriu video, tai nieko nekeisciau. Man tikrai tikrai buvo viskas tobula: šventė, dekoras, servetelės, gėlės, vazos, kortelės, saldus stalas, o bendras vaizdas pranoko lūkesčius! :)

  Arūnė ir Emilijus

 • Greta ir Arvydas

  Nuo mūsų šventės praėjo jau mėnuo, bet viskas dar taip gyva atsiminimuose:) Ingut, išties, tai tikrai LABAI nuoširdžiai noriu padėkot už visą mūsų bendravimą. Už tai, kad susitikus konsultacijai nebrukot savo paslaugų, o leidot suprasti, kad mums jų tiesiog reikia ir kad su savo darbų tempais nė trečdalio tokio grožio šventės nebūtume sukūrę. Tikrai ačiū, kad pastūmėjot perlipti kažkokius įsitikinimus ir baimes. Viskas buvo LABAI gražu. Atsimenu, kai tik įėjom į salę, tai tikrai atvipo žandikaulis. Ir atrodo juk viską buvom apšnekėję, žinojau kaip kas bus, bet kai pamačiau galutinį variantą, tai negalėjau patikėti, kad TAIP gražiai viskas gavosi. Net nežinau kas gražiausia buvo, nes viskas man buvo nuostabu :) Ir pats bendravimas viso jūsų darbo metu toks nuoširdus ir rūpestingas. Mums tai buvo labai svarbu. Tiesiog ačiū. Jūsų merginos! Tobulos! Jaučiausi kaip princesė ne tik dėl suknelės, bet ir dėl jų rūpesčio. Telmanas! Išvis nėra užtektinai pagyrų žodžių! Visiems patiko labai labai:) O ir aš buvau labai laiminga, kad jis toks mandagus, toks subtilus, bet linksmas ir padykęs. Nu tikrai tobulas vedėjas :) puikiai jautė visą nuotaiką ir žmones. Nerijus su komanda - profesionalumo ir žmogiškumo viršūnė, irgi tik geriausi žodžiai :)Visiems norime perduoti nuoširdžiausius linkėjimus, nes tikrai mūsų šventę padarė pačią geriausią ir nuostabiausią, geriau, nei tikėjomės. Ačiū ačiū ačiū!!! ;*

  Greta ir Arvydas

 • Sigutė ir Darius

  Miela Inga,

  Mūsų atsiliepimai patys šilčiausi ir gražiausi. Ir ne tik mūsų, bet ir visų svečių :) Nors jau prabėgo keli mėnesiukai (negaliu patikėti), bet viskas dar taip gražu atminty.. Visų, kas paklausia, sakau, kad tai buvo gražiausia diena ir, kad vestuvės buvo tokios, apie kurias visada svajojau, jauciausi kaip princesė. Už tai labai esu dekinga, jums, Inga!  Super atliktas darbas, be jokių priekaištų ar nusiskundimų. Viskas surikiuota ir suplanuota buvo taip, kad mums ir svečiams teliko mėgautis gražia diena.

  Man planuotoja buvo labai svarbus žmogus, kadangi negyvenu Lietuvoje, todėl negalėjau pati visko apžiūrėti, visur nuvykti ir daug ką užsakyti. Todėl man buvo labai svarbu, kad savo planuotoja pasitikėčiau. Ir nors daug kartų suabejojau, bet jūs vis sakydavot: "Prašau, pasitikėkit manimi". Ir ačiū jums, kad tikrai nenuvylėt del nieko. Didelis ačiū jums ir jūsų nuostabiai komandai, kad mano dieną pavertėt tikra pasaka, apie kurią turime tik pačius gražiausius atsiminimus.

  Su pagarba

  Sigutė ir jos šeimyna :)

© Vestuviusvente.lt, 2015 Sprendimas: ATO Digi